Holy Molly i Lizot powracają z tanecznym hitem „Sunday Night”

Holy Molly i Lizot powracają z tanecznym hitem „Sunday Night”

Sunday Night to tytuł trzeciego wspólnego utworu, pod którym podpisuje się Holy Molly i Lizot. Wcześniej artyści odnieśli ogromny sukces za sprawą kawałka zatytułowanego Menage A Trois. 

Holy Molly i LIZOT ponownie łączą siły w „Sunday Night”, utworze, który ma być kolejnym hymnem na parkietach. Sunday Night to trzecia współpraca Holy Molly i niemieckiego duetu. Wcześniej odnieśli sukces z utworem Menage a Trois i wydali również piosenkę pt. Back to her. Single niemieckiego duetu Lizot w 2019 roku przekroczyły 63 miliony streamów na wszystkich platformach i stały się jednymi z najbardziej znanych hitów tanecznymi w całej Europie Środkowej w 2020 roku.

Utwór Sunday Night zapewnia niesamowitą atmosferę oraz dobre samopoczucie od pierwszej do ostatniej minuty. Sunday Night to lato, które nigdy się nie kończy. Chodzi o Ciebie, Twoich przyjaciół i o to, co sprawia, że ​​możesz bawić się do rana, bez względu na dzień tygodnia.

Bardzo się cieszę, że mogę go wydać razem z LIZOT, ponieważ mieliśmy już świetne doświadczenia z naszą pierwszą współpracą. Mogę szczerze powiedzieć, że wszystko ułożyło się idealnie. Wszyscy przeszliśmy przez dwa niezwykle wymagające lata, szczególnie na poziomie psychologicznym. Myślę, że czułam potrzebę uwolnienia się, zaśpiewania o szczęściu, ponownym połączeniu się z szaloną częścią siebie. Mam nadzieję, że ten utwór sprawi, że będziecie tańczyć, czy to w niedzielny wieczór na imprezie, czy w poniedziałkowy poranek w biurze

– powiedziała Holy Molly.

Holy Molly

Holy Molly to Maria Alexandra Florea (ur. 11 stycznia 1996), rumuńska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka. Karierę rozpoczęła w 2010 roku jako Miss Mary , a w 2019 roku zmieniła się i została Świętą Molly. 

Śpiewała już jako dziecko, pod okiem matki, która chciała zostać piosenkarką. W 1999 roku zaczęła śpiewać w Chórze Dziecięcym Allegretto z Bukaresztu. W wieku siedmiu lat poznaje swojego pierwszego nauczyciela śpiewu i zaczyna brać udział w konkursach muzycznych w całym kraju. Następnie uczęszcza do Gimnazjum Artystycznego nr. 4 w Bukareszcie na lekcje fortepianu i gitary.

W wieku dwunastu lat poznaje Mihaia Căciulă, który zostanie jej menedżerem. Po raz pierwszy idzie do studia i nagrywa w 2010 roku „You Don’t Love Me” pod pseudonimem Miss Mary . Wkrótce podpisuje kontrakt z lokalną wytwórnią płytową Red Clover i wydaje swój pierwszy teledysk do „Open”W 2016 roku zaczyna pisać piosenki i staje się niezależną artystką. W 2017 roku wydaje „Shadows”, swoją pierwszą międzynarodową piosenkę z „It’s Different”, a zaraz po niej „Outlaw”. W tym okresie ukończyła specjalność aktorską na Caragiale National University of Theatre and Film w Bukareszcie.

Holy Molly
Holy Molly

W 2019 roku, po roku nieudanych prób pracy z ludźmi i tworzenia muzyki, wydała swój pierwszy singiel „Everybody’s Scared” jako Holy Molly. Jej następna piosenka to  „Ménage À Trois”, pierwsza współpraca z niemieckim duetem producenckim Lizot

6 sierpnia 2021 Holy Molly nawiązała współpracę z francusko-włoskim duetem Shanguy przy „C’est La Vie”. Tego samego roku Holy Molly przedstawia swój kolejny singiel „Shot a friend”, z którym podbija międzynarodowe listy przebojów. 

W tym roku Holy Molly wydała kolejne single. Początek roku to „Douche”, kolejnym to współpraca z rumuńskim producentem, raperem, dyrektorem muzycznym i jednym z założycieli wpływowego rumuńskiego trio hip hopowego B.U.G, Tata Vlad – „Plouă”. Ostanim i wysoko utrzymującym się na europejskich radiowych listach przebojów i Spotify, nagraniem Holy Molly jest eneretyczne „Watch Me”. 

Lizot

W ostatnich latach LIZOT zdołał zbudować sporą rzeszę fanów i zdobył ponad 500 milionów odtworzeń na samym Spotify. Ich największy hit „Weekend” zebrał ponad 120 milionów streamów. Utwór nie tylko trafił na niemieckie listy przebojów i pokrył się 7x złotem i 4x platyną w całej Europie, ale i zdobył podwójną platynę w Polsce i dotarł do 5. miejsca najpopularniejszych piosenek w radiu.

Lizot
Lizot

Teraz czas na Holy Molly i Lizot w Sunday Night

Udostępnij