Giovanni Zarrella wypuścił nowy hit italo disco, „Fantastico”

Giovanni Zarrella wypuścił nowy hit italo disco, „Fantastico”

Kiedy pod koniec marca Giovanni Zarrella rozpoczął nowy rozdział w karierze singlem „Danza”, reakcja była przytłaczająca. Giovanni jest uznawany za jedną z najbardziej wyjątkowych osobowości artystycznych i jednego z najciekawszych europejskich twórców obecnie. Teraz gwiazdor przedstawia porywający singiel „Fantastico”.


Kiedy jesteś świeżo zakochany – jak się czujesz? Prawie na pewno „Fantastico”. Giovanni Zarrella w nowej piosence przenosi nas do momentu, w którym nadzieja zamienia się w pewność, a „włoska noc” („una notte italiana”) jest na horyzoncie. Włoska noc, która jest obietnicą „przygody” („un’avventura”) z pulsującymi rytmami, intensywnymi emocjami oraz smakiem soli i wakacji na skórze. Nowa piosenka to prawdziwy rollercoaster radości.

Giovanni Zarrella stworzył piosenkę, która brzmi tak, jakby italo disco odbyło podróż wehikułem czasu z przeszłości do 2024 roku. Nostalgiczna, niczym letni romans we Włoszech lat 80., a jednocześnie nowoczesna, dynamiczna i bogata. Za porywającą produkcję utworu odpowiadają Daniel Flamm, Johannes Herbst i Alexander Zuckowski.

 

– „Fantastico” jest uosobieniem mojego nowego brzmienia. Żadna inna piosenka nie opisuje lepiej tej nowej podróży. Jeśli pokochaliście „Danza”, bez wątpienia spodoba wam się również mój nowy singiel

– mówi Giovanni Zarrella.

Dwa ostatnie albumy Giovanniego znalazły się na szczycie niemieckich list sprzedaży. Jego „Die Giovanni Zarrella Show” stał się najpopularniejszym muzyczny sobotnim wieczornym programem w niemieckiej telewizji, a od czasu występu w „The Voice of Germany” samozwańczy „włoski Niemiec” podbił serca wszystkich pokoleń. „Danza” było drogowskazem przyszłego kierunku, czyli pisania własnych piosenek i tworzenia wyrazistego brzmienia, które przywołuje rozkwit italo disco z lat 80. XX wieku.

Udostępnij