Gabry Ponte we współpracy z JP Cooperem

Gabry Ponte we współpracy z JP Cooperem

Gabry Ponte, nominowany do nagrody Grammy, sprzedający multiplatyny DJ i producent, powraca z nowym singlem z JP Cooperem zatytułowanym „With You”.


Gabry Ponte powraca z nowym singlem z JP Cooperem zatytułowanym „With You”. Ten taneczny utwór opowiada o tym, że miłość nie tylko czyni życie lepszym, ale także sprawia, że stajesz się lepszą wersją siebie; ukochana osoba pozwala nam dostrzec pozytywy, których nigdy w sobie nie widzieliśmy. Melodia gitary i nastrojowe pogwizdywanie wprowadzają słuchacza w letni i spokojny klimat, który idealnie wpisuje się w klubowe klimaty i porywa do tańca.

 

– Wszystko zaczęło się, gdy po raz pierwszy usłyszałem niesamowitą górną linię JP. Wywarła na mnie duże wrażenie i nagle pracowałem nad nią w studiu. Melodia natychmiast zainspirowała mnie do pop-dance’owego klimatu. Tekst odegrał główną rolę podczas procesu produkcji: zwłaszcza magiczne i sugestywne «lubię mnie, kiedy jestem z tobą». Prosto, lecz z przytupem! Sama produkcja jest chwytliwa i radiowa. Początkowe pogwizdywanie, a także główna melodia nadają jej lekki i nostalgiczny posmak kończącego się lata. Wszystko to wiąże się z minimalistyczną i fantazyjną koncepcją wizualną, która idealnie pasuje do powiewu świeżości, jaki niesie ta płyta.

– komentuje wydawnictwo Ponte

 

– Ta piosenka już od jakiegoś czasu czekała na twardym dysku, przynajmniej w znacznie mniej wyprodukowanej formie. Wiedziałem, że ma w sobie trochę magii, ale nie byłem pewien, gdzie ją umieścić. I tu wchodzi Gabry Ponte. Uwielbiam, jak prosty pomysł może zamienić się w tak wielki radosny moment. Bardzo cieszę się z możliwości współpracy i pokazania jej światu!.

– dodaje JP Cooper

„With You” ma szansę na sukces nie tylko ze względu na aranżację, ale także dzięki uznaniu, jakim mogą pochwalić się Gabry Ponte i JP Cooper.

Gabry Ponte ma na koncie nominację do nagrody Grammy i wiele multiplatynowych nagród. Artysta osiągnął ponad 2 miliardy streamów na wszystkich platformach. Obecnie jest 345. najczęściej słuchanym artystą na świecie na Spotify z ponad 14 milionami słuchaczy miesięcznie. Razem z Måneskin i Meduzą, Ponte jest jednym z top 3 najczęściej streamowanych włoskich artystów na świecie.

Jego przełom nastąpił wraz z zespołem Eiffel 65, z którym wyprodukował hit „Blue (da ba dee)” (do tej pory sprzedany w 8 milionach egzemplarzy). W 2014 roku jego solowy projekt doprowadził go na listę top 100 DJ-ów na świecie i od tego czasu utrzymuje się na szczycie sceny tanecznej. Jego najbardziej udane współprace to „Can’t Get Over You” z Aloe Blaccem, „Call Me” z Timmym Trumpet i R3HAB, „The Finger” z Georgią Ku oraz jego letni hit „We Could Be Together” wraz z LUM!X i Tato DJ.

JP Cooper jak mało kto doprowadził swój kunszt tekściarski do perfekcji. Do jego największych sukcesów należą utwory „Perfect Strangers” z Jonas Blue oraz „September Song”, które łącznie zebrały już około 600 milionów odtworzeń. Pokaźna liczba słuchaczy (11 milionów na Spotify) przyczyniła się do ponad 4 miliardów streamów na wszystkich platformach. Po nagraniu wielu przebojów, JP zależało na stworzeniu spójnego dzieła sztuki — jego 13-ścieżkowego drugiego albumu studyjnego „She”.

With You
Udostępnij