Frank Leen prezentuje nowy singiel “Za dobrze by zapomnieć”

Frank Leen prezentuje nowy singiel “Za dobrze by zapomnieć”

Frank Leen po świetnie przyjętym singlu “Bombonierki”, które szturmem opanowały letnie festiwale, powraca z nowym utworem “Za dobrze by zapomnieć”.


Frank Leen z drugim singlem we współpracy z wytwórnią Sony Music Entertainment Poland, “Za dobrze by zapomnieć”. Teraz fani mogą posłuchać go na wszystkich serwisach streamingowych, a także obejrzeć teledysk do utworu stworzony przez reżysera Ivana Krupenikova.

 

– Za dobrze by zapomnieć, to mój manifest zwalczania w sobie strachu i walki o wszystko co się w życiu kocha

mówi o singlu Artysta.

O pierwszym singlu artysty, “Bombonierkach”, głośno zrobiło się już przed ich premierą, kiedy Frank wykonał je na żywo po raz pierwszy podczas gościnnego występu na koncercie swojego przyjaciela, Szczyla, na jednym z największych festiwali w Polsce – Orange Warsaw Festival.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Frank Leen (@frankleenbro)

„Robię muzę, mam nadzieję, że polubicie” – przedstawia się na Facebooku Frank Leen. Tobiasz Fryzowicz jest producentem, gitarzystą i wokalistą, który równie dobrze czuje się w poszukującym hip-hopie, jak w indierockowych balladach. Nagrywał ze Szczylem, Young Igim i Gedzem, ale przede wszystkim pisze własną historię. Jego najnowszy singiel “Za dobrze by zapomnieć” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Udostępnij