FILIP LATO z premierowym najnowszym singlem „Wracam Sam”.

FILIP LATO z premierowym najnowszym singlem „Wracam Sam”.

Filip Lato jest wszechstronny, o czym już nie raz mogliśmy się przekonać.  Choćby wtedy, gdy wygrał program „Twoja twarz brzmi znajomo” wcielając się  bezkonkurencyjnie w postać Czesława Niemena. Jego single takie jak „100”, „Zanim nas policzysz” to dziesiątki milionów wyświetleń na YT.


Wokalista, gitarzysta, pianista, z wykształcenia prawnik, który nie porzucił swego zawodu i równolegle dzieli czas między klientów i fanów, Filip Lato z nowym singlem „Wracam sam”.

Pierwsza solowa płyta „Halo Ziemia” została bardzo ciepło przyjęta – zwłaszcza tytułowa piosenka oraz kolejny singiel „Krawiec”, obie można było usłyszeć w największych stacjach radiowych. Teraz pokażemy Filipa w kolejnej odsłonie. Już jutro, 5 listopada o godz. 11:00 odbędzie się oficjalna premiera singla i klipu „Wracam Sam”, choć już dzisiaj, tuż przed premierą, wyjątkowo tylko w naszej stacji, specjalnie dla fanów Filipa, nagarnie jest już dostępne.

Muzyka i słowa, które wyszły spod ręki artysty – przypadną każdemu do gustu, bo kto z nas nie znalazł się na rozdrożu uczuć i emocji wobec drugiej osoby?

Komu nigdy nie było smutno, że budzi się w pustym pokoju? Że przez życie idzie w pojedynkę, choć ponoć jest z kimś związany? Z kimś, dla kogo  jednak nie jest najważniejszy. Z kimś, kto nie stawia go na pierwszym miejscu. Z kimś, na kogo wciąż musi czekać i nigdy nie może liczyć… Ale gdy kochamy to zawsze dajemy drugiej osobie niezliczoną ilość „ostatnich” szans. Trudno nam się bowiem pogodzić z myślą, że nasz obiekt westchnień nie jest zaangażowany równie bardzo jak my. Wolimy go usprawiedliwiać niż pogodzić się z faktem, że nie jesteśmy priorytetem. I dajemy kolejne szanse…bez końca. Albo do samego końca, który prędzej czy później niestety nadchodzi.

Udostępnij