Felix Jaehn przywraca ducha eurodance’u w nowym singlu „Still Fall”

Felix Jaehn przywraca ducha eurodance’u w nowym singlu „Still Fall”

Po serii znakomicie przyjętych tegorocznych premier Felix Jaehn – DJ i nagradzany platynowymi płytami producent – wypuszcza kolejną nowość: „Still Fall”.


Rok 2023 bez wątpienia należy do niemieckiego twórcy. Po serii znakomicie przyjętych tegorocznych premier Felix Jaehn – DJ i nagradzany platynowymi płytami producent – wypuszcza kolejną nowość: „Still Fall”, za sprawą której chce ponownie wspiąć się na szczyty list przebojów na całym świecie.

 

– Tworząc „Still Fall”, skupiłem się na uchwyceniu istoty miłości i uczuciu bycia w stanie przypominającym sen, w którym wszystko wygląda idealnie. Ta piosenka jest celebracją piękna związku i inspiracją dla ludzi chcących zatrzymać te cenne chwile

– komentuje Felix Jaehn.

Podobnie jak jego poprzednie hity, „Past Life”, „On My Love” i „Weekends”, najnowsze dzieło Jaehna również jest utrzymane w charakterystycznej stylistyce happy rave – gatunkowi, który artysta doprowadził do perfekcji na swojej tegorocznej EP-ce, zatytułowanej właśnie „Happy Rave”.

Energetyczne bity i inspirowane nurtem eurodance melodie wygrywane na fortepianie łączą się z urzekającym wokalem, co składa się na podnoszącą na duchu całość spowitą przytulną jesienną atmosferą.

Artysta od lat jest jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów i producentów na całym świecie. Taylor Swift poprosiła go niedawno o przygotowanie remiksu piosenki „Lavender Haze”. Tym, co wyróżnia Jaehna, jest wyjątkowa zdolność do tworzenia muzyki, która jest nie tylko chwytliwa i zachęcająca do tańca, ale także porusza słuchaczy emocjonalnie. Z ponad 22 milionami słuchaczy miesięcznie na Spotify Felix kontynuuje znakomitą tegoroczną passę. Solowy singiel „Still Fall” jest kolejnym kamieniem milowym w jego karierze, stając się już dziewiątym wydawnictwem po EP-ce „Happy Rave”.

Udostępnij