Ewa Farna i „Ciało”. Pokazała poruszający klip: „Moje ciało bywało gnębione przez innych”

Ewa Farna i „Ciało”. Pokazała poruszający klip: „Moje ciało bywało gnębione przez innych”

Ewa Farna wróciła z nowym singlem „Ciało”, który jest pierwszą zapowiedzią jej szóstego polskojęzycznego albumu. W nowej piosence wokalistka porusza tematykę akceptacji własnego ciała i podziwu wobec niego, a także wobec jego historii. Do internetu trafił poruszający teledysk.


Ewa Farna zaprezentowała nowy singiel „Ciało”. Piosenkarka postanowiła podzielić się ze słuchaczami własnymi doświadczeniami i stworzyła utwór o akceptacji swojego ciała i zachodzących na nim zmian.

Ewa Farna słynie z tego, że udziela się na ważne tematy. Piosenkarka wspiera swoich fanów, promuje empatię do siebie i innych ludzi, a także chętnie wypowiada się na tematy związane z ciałopozytywnością, naturalnością i zdrowiem psychicznym.

W nowym singlu „Ciało” Ewa Farna postanowiła opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z własnym ciałem. Gwiazda zachęca do akceptacji zachodzących na nim zmian, na które nie mamy wpływu.

 

– Chodzi o celebrowanie ciała pod względem jego funkcjonowania, a nie tylko estetyki, do której nas świat mocno pcha. Po tym jak moje ciało przyniosło na świat nowe życie, zyskałam do niego jeszcze większy szacunek, jestem pełna podziwu za to co potrafi. Moje ciało bywało gnębione przez innych i nawet się wstydzę, że czasami w niego zwątpiłam. Moje, chociaż nie szczupłe nogi doprowadziły mnie aż tutaj, na barkach też coś już tam udźwignęłam, więc jestem tak normalnie wdzięczna

– mówi Ewa Farna.

Do utworu powstał także poruszający teledysk, w którym wystąpiły kobiety zmagające się z podobnymi doświadczeniami.

 

– Całe życie ciało będzie się zmieniać, zmiana to jedyne, na co możemy liczyć (śmiech). Wiec chcę potrafić polubić albo przynajmniej zaakceptować to, czego nie da się zmienić

– dodaje Farna.

Ewa Farna

Nowa płyta Ewy Farnej. Kiedy premiera albumu?

„Ciało” to pierwszy singiel zapowiadający szósty polskojęzyczny album Ewy Farnej. Data premiery nowego albumu nie jest na ten moment znana. Jak zdradza piosenkarka, na nowej płycie pojawi się dużo nowoczesnego i pełnego pozytywnej energii popu, który będzie jednak poruszał tematy ważne i istotne.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Udostępnij