Drenchill i Jorik Burema świętują ostatnie tygodnie lata

Drenchill i Jorik Burema świętują ostatnie tygodnie lata

Pierwsza współpraca tej dwójki – „Starlight”, w ciągu kilku miesięcy stała się hitem i  liczy już ponad 28 mln streamów. Takiej siły nie można zignorować, dlatego Drenchill i Jorik Burema ponownie połączyli siły w singlu „Nina Nena”.


Drenchill i Jork Burema ponownie połączyli siły w singlu „Nina Nena”. Ten taneczny, ale i melancholijny utwór przywodzi na myśl wspomnienia nocnych imprez, zachodów słońca w otoczeniu najbliższych i niepowtarzalnego poczucia wolności, które wszyscy znamy. To także doskonały soundtrack spontanicznych weekendowych road tripów.

Drenchill ma już na koncie ponad 230 mln streamów oraz wiele złotych i platynowych nagród. W 2022 roku był najczęściej odtwarzanym artystą na Spotify z Portugalii. Singiel „Starlight” sporym sukcesem cieszył się zwłaszcza w Polsce – podobnie zresztą jak „Freed From Desire”, „Never Never” i „Forever Summer”, które dotarły na 1. miejsce listy przebojów Airplay. Niedawno podzielił się świetnym remiksem singla „Bailar Conmigo” Black Eyed Peas i Daddy Yankee.

Holenderski wokalista, songwriter i producent Jorik Burema zgromadził dotąd ponad 20 mln streamów. Każda z jego chwytliwych piosenek cieszy się oryginalnym brzmieniem. Nie inaczej jest w przypadku „Nina Nena”.

Zarówno wrześniowe upały, jak i Drenchill i Jorik Burema nie pozostawiają nam innego wyboru – nic tylko wsiąść do auta i wyruszyć po przygodę w akompaniamencie ich nowego singla!

Udostępnij