Don Diablo, PnB Rock i Boaz van de Beatz w nowym singlu „No Piensa”

Don Diablo, PnB Rock i Boaz van de Beatz w nowym singlu „No Piensa”

Don Diablo wydaje „No Piensa”, wielki letni hymn z udziałem piosenkarza i autora piosenek PnB Rock oraz drugiego Holendra, Boaza van de Beatz.


Don Diablo z nowym singlem „No Piensa”, następcą świetnie przyjętego remiksu klasycznego utworu Avicii „My Feelings For You”. Najnowsza piosenka została napisana wspólnie z PnB Rock, który wciąż rośnie w siłę dzięki współpracom z takimi artystami jak Ed Sheeran, Chance the Rapper i Kodak Black, żeby wymienić tylko kilku. „No Piensa” łączy futurystyczny, gotowy na parkiet mastering z wyjątkowym, inspirowanym latynoską muzyką wokalem.

 

– Zarówno PnB Rock, jak i Boaz, znajdowali się wysoko na mojej liście wymarzonych współprac i zawsze chciałem wplątać hiszpański do mojej muzyki. Wydaje mi się, że „No Piensa” jest czymś świeżym; to unikalna mieszanka stylów i wpływów. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że nareszcie możemy podzielić się tą piosenką ze światem po zagraniu jej podczas ostatnich setów na całym świecie!

– opowiada Don Diablo.

Nowy singiel Don Diablo, PnB Rock i Boaza van de Beatz, wpasuje się w każdy klimat – od klubu po ulubioną letnią playlistę.

Udostępnij