Billie Eilish prezentuje dwa nowe utwory

Billie Eilish prezentuje dwa nowe utwory

Billie Eilish oficjalnie wydaje dwie piosenki „Guitar Songs”: wcześniej słyszany i uwielbiany przez fanów TV oraz zupełnie nowy utwór zatytułowany „The 30th”. Wydawnictwo następuje po jej niespodziewanym występie na żywo i debiucie z TV w Wielkiej Brytanii podczas wyprzedanej trasy „Happier Than Ever World Tour” w zeszłym miesiącu.


Billie Eilish oficjalnie wydaje dwie piosenki „Guitar Songs”: wcześniej słyszany i uwielbiany przez fanów TV oraz zupełnie nowy utwór zatytułowany „The 30th”.

Od 2017 lub 2018 roku nie graliśmy niczego przedpremierowo –  zdradziła Billie publice podczas show w Manchesterze, zanim ona i jej brat FINNEAS po raz pierwszy wykonali utwór na scenie. Piosenka kończy się nagranymi w zeszłym miesiącu w Manchesterze głosami publiczności.

Obie piosenki przypominają, że 20-letnia Eilish pozostaje jedną z najbardziej cenionych piosenkarek i autorek tekstów swojego pokolenia. Pisze oraz wydaje muzykę zarówno obserwacyjną, jak i refleksyjną na temat własnych doświadczeń życiowych i społeczeństwa.

 

– Wraz z FINNEASEM naprawdę chcieliśmy, żeby te utwory ukazały się jak najszybciej. No i są!!! Granie „TV” na trasie było niesamowite, dlatego wzięliśmy dźwięk z pierwszego wieczoru w Manchesterze i umieściliśmy go w piosence. Mam ciarki za każdym razem, gdy to słyszę. Mam nadzieję, że spodobają wam się obie piosenki. Dziękujemy za możliwość dzielenia się z wami naszą muzyką.

 skomentowała nowe wydawnictwo Billie

Billie Eilish
Udostępnij