Doda wraca do muzyki! Nowa Piosenka Don’t Wanna Hide promuje „dziewczyny z Dubaju”

Doda wraca do muzyki! Nowa Piosenka Don’t Wanna Hide promuje „dziewczyny z Dubaju”

Po trwającej półtora roku przerwie Doda powraca do świata muzyki. Wokalistka oficjalnie ogłosiła premierę swojego nowego singla Don’t Wanna Hide, który będzie promował wyprodukowany przez nią film Dziewczyny z Dubaju.


Wszystko wskazuje na to, że Doda rzeczywiście jest gotowa na wielki powrót do muzyki. Po trwającej półtora roku przerwie artystka postawiła na wielkie zmiany w życiu zawodowym. Jakiś czas temu za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że po latach bycia swoją menadżerką zdecydowała się na powierzenie kariery w ręce doświadczonego w tej kwestii Maxa Laskowskiego, który odpowiada między innymi za sukcesy Viki Gabor. Teraz przyszedł czas na nową muzykę.

Doda napisała utwór wspólnie z Patrykiem Kumórem, Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Lanberry. Fanów na pewno zainteresuje i ucieszy informacja, że do „Don’t Wanna Hide” powstał także polski tekst.

 

– Z hukiem kończę 1.5 roku przerwy muzycznej🥳. Premiera mojego nowego singla pt. „Don’t Wanna Hide” promującego film „Dziewczyny z Dubaju”, odbędzie się już 24 czerwca. Natomiast już dziś możecie posłuchać fragment w aplikacji TikTok na moim oficjalnym kanale www.tiktok.com/@doda Oprócz tego za chwile startuje tam specjalny challenge #dontwannahide, przy którym możecie użyć dedykowanego dla mnie filtra. Pomoże on dokonać Waszej przemiany poprzez zdjęcie maski social mediów i tego jak widzą Was inni. Nie żyjcie na pokaz, nie bądźcie fake, nie ukrywajcie się, odważcie się BYĆ po prostu sobą.

 napisała Doda na Instagramie.

Udostępnij