Demi Lovato z piosenką do nowego „Krzyku”!

Demi Lovato z piosenką do nowego „Krzyku”!

Demi Lovato wydała właśnie singiel „Still Alive” promujący film „Krzyk VI”.


Demi Lovato z premierą nowego singla „Still Alive”, stworzonego specjalnie do filmu „Krzyk VI”, który wejdzie na ekrany kin w Wielkiej Brytanii 8 marca, w Polsce 10 marca.

Klip z piosenką zadebiutował w sieci dzisiaj, 3 marca. W teledysku filmowy świat staje się rzeczywistością, kiedy Demi i jej przyjaciele zostają zaatakowani przed Ghostface’a podczas seansu „Krzyku VI”. Demi występuje w klipie w ikonicznej roli „ostatniej dziewczyny”, kiedy staje twarzą w twarz ze swoim prześladowcą w finałowym akcie teledysku. Klip wyreżyserował Jensen Noen, pojawiają się w nim Mike Shinoda i Spencer Charnas (Ice Nine Kills)

 

– Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca dla „Still Alive” niż uniwersum „Krzyku”. Jestem wielką fanką tej serii i to dla mnie zaszczyt, że mogę stać się jej częścią

– powiedziała Demi.

Wydany w ubiegłym roku album „HOLY FVCK” zaznaczył powrót Demi do jej rockowych i pop-punkowych korzeni. Album, na którym pojawili się Yungblud, Royal & The Serpent i Dead Sara, zebrał świetne recenzje i zadebiutował na pierwszym miejscu rockowej i alternatywnej listy najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych.

Nowe zasady. W wielomilionowym mieście nikt nie usłyszy twojego krzyku… Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać.

„Krzyk VI” w kinach od 10 marca!

Demi Lovato
Udostępnij