Declan J Donovan w „Hideaway”

Declan J Donovan w „Hideaway”

Niedługo po jego singlu „Regret Not Loving You”, Declan J Donovan prezentuje „Hideaway” – kolejną emocjonującą piosenkę o miłości.

„Hideaway” to utwór o ekscytacji, która towarzyszy zakochaniu, i wykorzystywaniu każdej chwili z ukochaną osobą – o spędzaniu dnia w pracy i żałowaniu, że nie jesteś w domu oraz o odcinaniu się od świata w wolne dni, aby cieszyć się wspólnym czasem. Declan J Donovan osadza tę historię w melancholijnej popowej balladzie, której melodia uzupełnia zawarte w tekście emocje dzieląc się promieniem nadziei.

Dzięki swoim szczerym tekstom o miłości, rodzinie, smutku i życiu, Declan J Donovan wciąż trafia do serc słuchaczy. Podczas, gdy na początku swojej kariery wahał się, czy warto iść w kierunku autobiograficznych tekstów, teraz są jego znakiem rozpoznawczym.

Declan J Donovan znalazł sposób, by dopasować muzykę do swoich uczuć i stworzyć odpowiednią przestrzeń dla swojej pasji do brzmienia fortepianu i gitary z popowym urokiem. Miliony streamów na YouTubie, Spotify i innych platformach mówią same za siebie. Jedno jest pewne: Declan ma jeszcze sporo do zaoferowania.

Jego poprzednie wydawnictwa zgromadziły już ponad 500 milionów streamów. Wiele utworów trafiło na europejskie listy przebojów Airplay, w tym singiel „Pieces”, który znalazł się w pierwszej dziesiątce niemieckich list. Do tej pory Declan zgromadził 3 miliony miesięcznych słuchaczy na Spotify.

Udostępnij