Dawid Podsiadło z nowym singlem

Dawid Podsiadło z nowym singlem

Cztery lata po wydaniu multi-diamentowego albumu „Małomiasteczkowy”, Dawid Podsiadło przedstawia „POST”. Singiel zwiastuje nowy album, którego premiera odbędzie się jesienią.

Autorem tekstu jest Podsiadło, a przy warstwie muzycznej wspomagał go Kuba Galiński który jest także producentem utworu.

Dawid o utworze:

Nie jestem nawet strażnikiem Teksasu więc tym bardziej średni ze mnie strażnik moralności. Natomiast wiem, że przez całe życie jedna cecha mnie nadzwyczajnie wkurza zarówno u mnie jak i u innych. To hipokryzja. Z tą, którą mam w sobie, walczę na co dzień. I, jak to zwykle w walce bywa, raz wygrywam, raz przegrywam. Natomiast o tej, do której nie dosięgam – piszę piosenki. Często wydaje się nam, że nasz punkt widzenia to jedyny słuszny punkt. Tworząc POST chciałem przypomnieć starą jak świat maksymę, że jeśli chcemy zmieniać świat na lepsze, to warto najpierw popracować nad sobą.

Premierze singla towarzyszy ogłoszenie trasy koncertowej, która odwiedzi 8 polskich miast jesienią tego roku.

25 czerwca Artysta zagra swój największy koncert w karierze na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Będzie to jednocześnie największy koncert polskiego Artysty a w wydarzeniu weźmie udział ponad 60 tysięcy fanów. W czerwcu Dawid zagrał na stadionach w Gdańsku i we Wrocławiu, gdzie łącznie ponad 90 tysięcy fanów śpiewało jego utwory.

 
Udostępnij