Daria Marcinkowska „DARIA” z nowym singlem „Love Blind”

Daria Marcinkowska „DARIA” z nowym singlem „Love Blind”

DARIA, a w zasadzie Daria Marcinkowska jest wokalistką-songwriterem, którą możemy kojarzyć z dziesiątej edycji The Voice of Poland, gdzie udało jej się zdobyć aprobatę każdego z trenerów odwracając wszystkie 4 fotele.

Jej ambicja sięga jednak daleko poza Polskę – dzięki social media jej unikalny głos został odkryty przez niemiecką wytwórnie „Pelican Songs”, jej producenci stoją za artystami takimi jak Alle Farben, Robin Schulz czy Sarah Connor.

2021 01 18 DARIA 119

Dziś, tj. w piątek 26 marca światło dzienne ujrzała piosenka „Love blind”.

 

 

Jak sama mówi:

„Pisząc ją chciałam wnieść uczucie, które przydarzyło się każdemu; romans, przez który każdy musi w swoim życiu przejść chociaż raz. 
Większość z nas w przeszłości zakochała się do stopnia szaleństwa, kiedy człowiek w ogóle nie widzi wad drugiej osoby, dosłownie ślepo („blind”) robi wszystko by spełnić jej oczekiwania nawet za cenę swoich rozczarowań i poświęceń.
W piosence pojawia się fraza „You don’t even have to call me baby” tl. „Nie musisz mnie nawet nazywać swoim kochaniem” i myślę, że ona szczególnie świetnie podkreśla naturę takiego związku: wyrzekamy się własnych wartości, a często nawet dajemy się poniżać tylko po to by zaspokoić potrzeby drugiej osoby.
W tych czasach większość z nas mierzy się z takim problemem; dzięki social media zakochujemy się w iluzji osoby i stajemy się ślepi na realia by tylko doświadczyć uczucia bliskości.
Stąd też pojawiła się fraza „Love-blind”; to takie moje nowe słowo oznaczające stan zakochania, kiedy stajemy się ślepi.”

2021 01 18 DARIA 376
Udostępnij