Daria Marcinkowska „DARIA” z nowym singlem „Love Blind”

Daria Marcinkowska „DARIA” z nowym singlem „Love Blind”

DARIA, a w zasadzie Daria Marcinkowska jest wokalistką-songwriterem, którą możemy kojarzyć z dziesiątej edycji The Voice of Poland, gdzie udało jej się zdobyć aprobatę każdego z trenerów odwracając wszystkie 4 fotele.


Jej ambicja sięga jednak daleko poza Polskę – dzięki social media jej unikalny głos został odkryty przez niemiecką wytwórnie „Pelican Songs”, jej producenci stoją za artystami takimi jak Alle Farben, Robin Schulz czy Sarah Connor.

Dziś, tj. w piątek 26 marca światło dzienne ujrzała piosenka „Love blind”.

 

„Pisząc ją chciałam wnieść uczucie, które przydarzyło się każdemu; romans, przez który każdy musi w swoim życiu przejść chociaż raz. 
Większość z nas w przeszłości zakochała się do stopnia szaleństwa, kiedy człowiek w ogóle nie widzi wad drugiej osoby, dosłownie ślepo („blind”) robi wszystko by spełnić jej oczekiwania nawet za cenę swoich rozczarowań i poświęceń.
W piosence pojawia się fraza „You don’t even have to call me baby” tl. „Nie musisz mnie nawet nazywać swoim kochaniem” i myślę, że ona szczególnie świetnie podkreśla naturę takiego związku: wyrzekamy się własnych wartości, a często nawet dajemy się poniżać tylko po to by zaspokoić potrzeby drugiej osoby.
W tych czasach większość z nas mierzy się z takim problemem; dzięki social media zakochujemy się w iluzji osoby i stajemy się ślepi na realia by tylko doświadczyć uczucia bliskości.
Stąd też pojawiła się fraza „Love-blind”; to takie moje nowe słowo oznaczające stan zakochania, kiedy stajemy się ślepi.”

– opowiada Daria

Udostępnij