ClockClock stawiają na szczerość w „Someone Else”

ClockClock stawiają na szczerość w „Someone Else”

Niemiecki zespół ClockClock, którego singiel „Sorry” stał się hitem przesłuchanym ponad 120 miliony razy, wydaje nowy singiel „Someone Else”.

Nad uczuciami nie da się zapanować. Miłość zamienia się w przyjaźń, a przyjaźń zamienia się w miłość. Uczucia mogą być odwzajemnione, ale mogą też być jednostronne. „Somone Else” opisuje ten moment w młodym związku, kiedy zdajesz sobie sprawę, że nie jesteście już dla siebie stworzeni. Nawet, jeśli to boli, życzysz drugiej osobie wszystkiego dobrego, ponieważ relacje są budowane na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Z ponad 120 milionami streamów, trzema popularnymi singlami radiowymi i ich najnowszym hitem „Sorry”, ClockClock jest jednym z najbardziej ekscytujących nowych zespołów popowych w Niemczech.

W skład ClockClock wchodzi wokalista i autor tekstów Bojan Kalajdzic, który wraz producentami Markiem Vonsinem i Fabianem Fieserem tworzy niezwykłe utwory zespołu.

Hipnotyczne popowe melodie, energetyczne dźwięki i wokale przedzierające się przez skórę — tak można scharakteryzować niezwykłą mieszankę dźwiękową ClockClock. Formacja wykonuje niemal idealny spacer po linie między innowacją a duchem czasu. Ich najszczersze teksty inspirowane są osobistymi doświadczeniami.

Udostępnij