Carla Fernandes debiutuje po raz kolejny! Nowy singiel „OK” już dostępny!

Carla Fernandes debiutuje po raz kolejny! Nowy singiel „OK” już dostępny!

Carla Fernandes udowadnia, że można debiutować dwa razy! Artystka prezentuje swój pierwszy singiel w języku polskim zatytułowany „OK”. Jak zawsze w przypadku Carli, utwór jest pełen ognia, a wokalistka jest pewna siebie i zadziorna.

Carla Fernandes dała się już poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w talent show oraz swoich anglojęzycznych singli. Nagrywała z zagranicznymi artystami, a jej piosenki pojawiały się na wielu zagranicznych playlistach New Music Friday.

„OK” to drugi po „Sweatpants” w tym roku autorski singiel artystki i kolejna przebojowa propozycja po świetnie przyjętych „Jungle” czy „Entera” w duecie z Mattem Hunterem. Choć na ogół Carla tworzy i śpiewa w języku angielskim – artystka ma polsko-hiszpańsko-portugalskie korzenie – to tym razem wokalistka zaprezentowała autorski utwór w języku polskim, tym samym zaliczając swój drugi debiut!

O swoim najnowszym singlu Carla mówi:

– Utwór opowiada o tym, że czasami warto posłuchać własnego serca i kierować się intuicją. Przy podejmowaniu ważnych decyzji każdy zdaje się mieć różne opinie, które mogą przyćmić to, czego tak naprawdę chcemy MY.

Wraz z singlem na kanale Carli pojawił się także teledysk do najnowszego utworu powstały we współpracy z Dawidem Ziembą, odpowiedzialnym za wszystkie pozostałe teledyski wokalistki.

Obrazek zrealizowany został z zamysłem GIRL POWER, który dla Carli jako ambasadorki akcji „SHE MOVES US” marki PUMA jest naturalny, a premierę poprzedził czat, na którym fani mogli porozmawiać z Carlą osobiście.

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Carli, by być na bieżąco:

Carla Fernandes FB: https://www.facebook.com/cfrnofficial

Carla Fernandes IG: https://www.instagram.com/c_frn​

Carla Fernandes TikTok: https://www.tiktok.com/@c_frn

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CARLA FERNANDES (@c_frn)

Udostępnij