Bryska wraca z nowym singlem – radiowym bangerem „kraksa”

Bryska wraca z nowym singlem – radiowym bangerem „kraksa”

Bryska naładowała baterie po letnim sezonie koncertowym i wraca z nowym singlem – radiowym bangerem „kraksa” i reedycją płyty „[moja ciemność]²”!

Przedświąteczny stres? Miejskie korki i gorączka zakupowa? Doświadczamy ich każdego roku, ale tym razem możemy sobie dodatkowo z nich zażartować, słuchając najnowszej propozycji bryskiej – „kraksa”. To zupełnie nowe nagranie, które może dołączyć do kolekcji jej hitów radiowych (a tych tylko w tym roku miała aż 3 – „odbicie”, „mam kogoś lepszego” i „Samba” z YouNotUs). Szczególnie, że producentem piosenki jest Jakub Galiński – producent m.in. „Szampana” sanah i ostatniej płyty Dawida Podsiadło.

„Kraksa” idealnie wpisuje się zarówno w radiowe playlisty świąteczne (ach, te dzwoneczki!) jak i te całoroczne – dotyka bowiem problemów, z którymi stykamy się praktycznie każdego dnia.

„Kraksa” jest jednocześnie wiodącym singlem z reedycji albumu „moja ciemność”. Płytę zatytułowaną „[moja ciemność]²” znajdziemy na półkach sklepowych i w serwisach streamingowych już 18 listopada.

Bryska - moja ciemność 2

Dwupłytowe wydawnictwo zawiera zbiór wszystkich singlowych i niesinglowych numerów bryskiej, które znamy z radia, internetu i kapitalnych wykonań koncertowych (warto tutaj dodać, że wiosną/latem b.r. bryska zagrała prawie 50 koncertów). Remixy „odbicia” i „mam kogoś lepszego”, a także utwory „sennik”„na legalu”„Antarktyda”„#fejm” czy najnowszy „Nie tęsknię za nikim” oraz zupełnie nowe, niepublikowane wcześniej numery to wystarczająca ilość powodów, żeby przyjrzeć się bliżej tej propozycji. 

Okrzyknięta jednym z najciekawszych debiutów 2021, bryska w tym roku stała się jednym z najważniejszych graczy na scenie pop. 

Udostępnij