Bliźniacy Marcus & Martinus łączą siły z Medunem

Bliźniacy Marcus & Martinus łączą siły z Medunem

Marcus & Martinus osiągają ogromne sukcesy i płyną na fali z wielkimi hitami. Co ważne, mają dopiero 20 lat! Do serwisów cyfrowych trafił ich najnowszy singiel, nagrany we współpracy z Medunem.


Marcus & Martinus połączyli siły z DJ-em i producentem z Innsbrucka, Medunem, którego kariera jest równie zaskakująca. Dzielił scenę z takimi gwiazdami jak Robin Schulz, David Guetta, Fedde LeGrand czy Nicky Romero

Każdy z ich trzech albumów był hitem w ich ojczystej Norwegii. Złote i platynowe nagrody zdobią ich ściany, występowali też na ceremonii wręczenia nagrody Nobla, koncertowali z Jasonem Derulo… Lista dokonań Marcusa i Martinusa nie ma końca. Zgromadzili ponad 600 milionów streamów na samym Spotify, mają ponad 4 miliony obserwujących na TikToku, a na YouTubie ich streamy dobijają 2 miliardów!

„Gimme Your Love” ma zaraźliwy bit, który zostanie z nami na długi czas. Singiel takiego kalibru najprawdopodobniej stanie się kolejnym hitem w ich stale rosnącym repertuarze.

 

 

– Piosenka opowiada o umawianiu się z kimś przez kilka miesięcy, kiedy ukochana osoba nie odwzajemnia naszej miłości. To podnoszący na duchu utwór, przy którym można tańczyć i płakać. Praca z Marcusem i Martinusem była prawdziwą przyjemnością i wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani! Mam nadzieję, że pokochacie ją tak samo jak ja.

– komentuje Sam Medun

 

– Kochamy ten utwór! Jego celem jest podniesienie słuchacza na duchu, a czujemy, że ludzie potrzebują teraz pozytywnej energii w swoim życiu. Współpraca z Medunem była świetna. Mamy wielu fanów w Europie Środkowej, więc to idealne połączenie. Mamy nadzieję, że wam się spodoba!

– potwierdzają jego entuzjazm Marcus & Martinus

Marcus & Martinus x Medun- Gimme Your Love
Udostępnij