BARANOVSKi prezentuje najnowszy singiel „Sierpień”

BARANOVSKi prezentuje najnowszy singiel „Sierpień”

BARANOVSKi zaprasza do dźwiękowej podróży przez subtelności letniego miesiąca. „Sierpień” już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych!


BARANOVSKi ostatniego dnia sierpnia prezentuje najnowszy singiel zatytułowany „Sierpień”. To utwór pełen osobistych odniesień. Melancholijne nuty kontrastują z chwilami radości, tworząc fascynujący dynamiczny zakres emocji. 

Koniec wakacji to jego ulubiony czas na premiery piosenek. To na ostatniej prostej lata pojawiły się hity „Luźno”, „Czułe miejsce”, „Nie mamy nic” i przede wszystkim „Lubię być z nią”, które właśnie przekroczyło 50 milionów wyświetleń na YT.

Czy ukazujący się ostatniego dnia sierpnia „Sierpień” pójdzie w ślady najpopularniejszych piosenek artysty? Zdobywca Złotej i Platynowej Płyty za oba swoje dotychczasowe albumy na pewno potwierdza wyjątkową rękę do przebojowych, nowocześnie wyprodukowanych kompozycji. 

„Sierpień” to kolejny po „Chcę być sobą” efekt współpracy jaką podejmuje ze znanym pod pseudonimem DrySkull producentem Robertem Krawczykiem. To zarazem trzeci zwiastun trzeciej płyty BARANOVSKiEGO, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Udostępnij