Adele wraca. „Easy On Me” już 15 października. Pierwszy singiel od 6 lat.

Adele wraca. „Easy On Me” już 15 października. Pierwszy singiel od 6 lat.

Adele poinformowała, że pojawi się jej nowy singiel. Pierwsza jej piosenka od 6 lat ma ukazać się 15 października. Jak spekulują brytyjskie media, „Easy On Me” ma zapowiadać czwarty album piosenkarki.


Od premiery ostatniej płyty Adele pt. „25” minęło już niemal sześć lat. Fani brytyjskiej piosenkarki z niecierpliwością oczekują na jej nowe utwory. W 2019 roku wokalistka opublikowała na Instagramie zdjęcie, pod którym żartowała, że „30” będzie płytą „drum-n-bassową, żeby zagrać wszystkim na nosie”. Już wtedy wielbiciele mieli nadzieję na nowy materiał, ale sprawa ucichła. Teraz donosy o nowej płycie stają się rzeczywistością.

Adele zapowiedziała nową piosenkę na swoich kanałach społecznościowych. „Easy On Me” jest pierwszą od sześciu lat piosenką brytyjskiej artystki. Kilkunastosekundowy fragment wideo pojawił się na Facebooku we wtorek po południu.

BBC News jeszcze we wtorek rano pisało, że artystka „aktualizując swoje oficjalne konta w portalach społecznościowych, podsyca pogłoski o tym, że ma w planie wydać nową muzykę po raz pierwszy od 2015 roku”.

Tajemnicze billboardy w miastach na całym świecie 

Już wcześniej w sieci pojawiały się spekulacje na temat nowej płyty brytyjskiej piosenkarki. 1 października w różnych miastach na całym świecie, m.in. w Warszawie, Amsterdamie, Nowym Jorku, Liverpoolu czy Berlinie, pojawiły się billboardy i projekcje złotej liczby „30” zapisanej w charakterystycznym stylu.

 

– Moja trzydziestka wystawiła mnie na mnóstwo prób, ale pogodziłam się z tym i starałam się z całych sił, żeby się nie poddać. Bez względu na to, jak długo tu jesteśmy, życie potrafi być skomplikowane. Zmieniłam się drastycznie w ciągu ostatnich kilku lat, wciąż się zmieniam i to jest w porządku”

–  pisała Adele, świętując 31. urodziny w 2019 roku. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Wcześniejsze liczby nawiązywały do wieku, w którym działy się ważne rzeczy w jej życiu. 33-letnia dzisiaj brytyjska gwiazda jako 30-latka poinformowała o separacji z mężem Simonem Koneckim.

Biorąc pod uwagę głosy fanów Adele – te projekcje mają zwiastować czwarty album Adele. „30” – tak też ma według wielu portali brzmieć tytuł nowej płyty, co nawiązywałoby do trzech poprzednich: „19”, „21” i „25”. 

Udostępnij