twocolors nie kryją ekscytacji najnowszym singlem

twocolors nie kryją ekscytacji najnowszym singlem

„With You” to najnowsze wydawnictwo znanego na całym świecie duetu artystów i producentów twocolors. Surowe emocje, wzruszający tekst i chwytliwe bity – czego chcieć więcej?


Wcześniej duet podzielił się „Back To Life”, pierwszą zapowiedzią „TC/TC Edition 002”. Nadchodząca EP-ka jest kontynuacją „TC/TC Edition 001” i prezentuje ciemniejszą stronę artystycznego DNA duetu.

Podobnie jak jego poprzednik, „With You” imponuje wyjątkową siłą produkcji dzięki mrocznej atmosferze i mocnym bitom. To kolejny już hołd złożony ich rodzinnemu Berlinowi oraz muzycznym wpływom, które ukształtowały tę dwójkę.

 

– Żyjemy w twierdzy muzyki elektronicznej. To część naszego DNA. Kluby, różne style, ludzie; wszystko to nas inspiruje. Jednocześnie jest to po prostu miejsce, w którym jesteśmy w domu i możemy się swobodnie rozwijać. Wszystko, co ludzie z całego świata myślą o Berlinie, o całej tej scenie, takie właśnie jest. Jednak dla nas jest to miejsce, które nazywamy domem

– komentują wydawnictwo twocolors.

Single „With You” i „Back To Life” są kontynuacją „Heavy Metal Love” i udanej współpracy przy „Break Up” z Pascalem Letoublonem. W 2019 roku twocolors wysoko postawili poprzeczkę wydając „Lovefool”, przeróbkę klasyka The Cardigans, która wygenerowała ponad 2,5 miliarda streamów, osiągnęła 4. miejsce w brytyjskim Shazam Discovery, 21. na Global Shazam Chart z ponad 4 milionami tagów, dotarła do pierwszej dwudziestki w ponad 30 krajach i wygenerowała prawie milion kreacji na TikToku. Utwór pokrył się platyną i multiplatyną w wielu krajach (w tym 3x platyną w Polsce), a duet stał się liczącą siłą na międzynarodowej scenie muzyki tanecznej.

Dodatkowo, w ciągu kilku ostatnich miesięcy obaj artyści pracowali nad ekscytującymi remiksami dla światowych gwiazd, w tym The Black Eyed Peas & Shakiry, Jessie J, Lost Frequencies, Rammstein, Topic, Emmitt Fenn, Banners i wielu innych. Ich kolejne single „Passion”, „Bloodstream” i „Feel It 2” zgromadziły do tej pory ponad 100 milionów streamów. W sumie w ciągu ostatnich dwóch lat twocolors zebrali ponad 652 tysięcy odtworzeń w radiach w 80 krajach.

„With You” sprawia, że chce się więcej w oczekiwaniu na nadchodzącą EP-kę „TC/TC Edition 002”.

twocolors tc lc
Udostępnij