The Weeknd dodaje datę występu na stadionie w Londynie do trasy koncertowej „After Hours Til Dawn”.

The Weeknd dodaje datę występu na stadionie w Londynie do trasy koncertowej „After Hours Til Dawn”.

Ze względu na duże zainteresowanie, The Weeknd ogłosił dzisiaj dodatkową datę na London Stadium w ramach swojej trasy koncertowej „After Hours Til Dawn” w 2023 roku .


Nowa data została wyznaczona na sobotę 8 lipca 2023 roku. Sprzedaż biletów na tę dodatkową datę rozpocznie się dzisiaj, w piątek 2 grudnia o godzinie 12:00 czasu lokalnego. Fani, którzy kupili bilety na trasę koncertową „After Hours” Arena Tour w Europie w 2022 r., mogą zarejestrować się w celu uzyskania dostępu do przedsprzedaży koncertów na 2023 r. Wszystkie bilety i dodatkowe informacje będą dostępne na oficjalnej stronie The Weeknd .

AFTER HOURS TIL DAWN

Abel „The Weeknd” Tesfaye, jako Ambasador Dobrej Woli Światowego Programu Żywnościowego ONZ,  ponownie będzie współpracować ze Światowym Programem Żywnościowym ONZ, aby przekazać fundusze z drugiej części trasy na Fundusz Humanitarny XO, który wspiera reakcję organizacji na bezprecedensowy globalny kryzys głodowy. 1 euro z każdego biletu sprzedanego w Europie, 1 funt w Wielkiej Brytanii i równowartość 1 dolara w krajach Ameryki Łacińskiej zostanie przeznaczona na ten ważny cel.

Fundusz zebrał pieniądze podczas północnoamerykańskiej części trasy ze sprzedaży biletów, wpływów z ekskluzywnej koszulki z trasy oraz darowizny w wysokości 500 000 $ bezpośrednio od artysty. Partnerzy korporacyjni The Weeknd, miejsca tras koncertowych, zarząd World Food Program USA i osoby wspierające również zmobilizowały się do wniesienia wkładu, a także sponsor trasy Binance, który przekazał funduszowi 2 miliony dolarów. Pierwsza dotacja w wysokości 2 milionów dolarów zostanie przeznaczona na pomoc w nagłych wypadkach w zakresie żywności i żywienia w najbardziej zagrożonych regionach Etiopii.

DATY TRAS „AFTER HOURS TIL DAWN” W 2023 ROKU W WIELKIEJ BRYTANII:

sob. 10 czerwca — Manchester, Wielka Brytania — Etihad Stadium
pt. 7 lipca — Londyn, Wielka Brytania — London Stadium
sob. 8 lipca — Londyn, Wielka Brytania — London Stadium.

Bilety na oraz szczegóły trasy koncertowej TUTAJ

Udostępnij