Scooter nie marnuje roku

Scooter nie marnuje roku

Scooter, kultowy niemiecki zespół techno powraca z nowym singlem „Waste Your Youth”, towarzyszącym premierze filmu dokumentalnego „FCK 2020 – TWO AND A HALF YEARS WITH SCOOTER”.


Scooter z nowym silglem i dokumentalym filmem „FCK 2020 – TWO AND A HALF YEARS WITH SCOOTER”. Film trafił do niemieckich kin dzień przed premierą singla. „Waste Your Youth” stanowi początek odliczania do tegorocznego sezonu festiwalowego. Wiemy, że grupa nie zamierza zmarnować 2023 roku, zagra na największych festiwalach w całej Europie oraz da własne plenerowe koncerty.

Dwudziesty album studyjny, „God Save The Rave”, zapewnił grupie kolejne już miejsce w pierwszej piątce list przebojów. Mają na koncie 30 milionów sprzedanych płyt, 23 utworów w pierwszej dziesiątce, 90 platynowych nagród oraz niezliczone występy jako headlinerzy.

Dokument „FCK 2020” w reżyserii Corduli Kablitz-Post to podsumowanie ostatnich 2,5 lat działalności zespołu. Pod koniec 2020 roku zespół wydał piosenkę o tym samym tytule. Grupa zaprasza fanów nie tylko do studia i w trasę, ale i do domu, dzieląc się prywatnymi nagraniami.

Scooter - Waste Your Youth
Udostępnij