Rita Ora i Sam Feldt prezentują nowy singiel „Follow Me”

Rita Ora i Sam Feldt prezentują nowy singiel „Follow Me”

Rita Ora i Sam Feldt prezentują nowy singiel „Follow Me”, którego współautorką jest Ella Henderson. Utwór ukazał się 10 grudnia nakładem Palm Tree Records – wytwórni Kygo.


Rita Ora i Sam Feldt zaprezentowali nowy singiel „Follow Me”. Oszałamiająca współpraca sprawia, że charakterystyczny wokal Ory przyciąga fanów do podnoszącej na duchu produkcji Sama. Delikatnie wyściełana perkusja, wznoszące się strumienie euforycznego pianina i akordów zapewniają piękne tło dla Rity, a jej głos obdarza singiel prawdziwym ciepłem i głębią.

 

– Muzyka taneczna zawsze zajmowała specjalne miejsce w moim sercu, dlatego możliwość współpracy z Samem przy «Follow Me» była fantastyczna. Jest legendą, to zaszczyt pracować z nim nad tym utworem. Ta piosenka służy nam jako przypomnienie, abyśmy otaczali się ludźmi, którzy nas podbudowują i pozostają przy nas, szczególnie w czasach, gdy czujemy, że wszystko się rozpada. Nie mogę się doczekać, aż fani to usłyszą i zobaczą wspaniały klip, który nagraliśmy!

– mówi Rita Ora.

Sam Feldt zdradził kulisy singla na planie do oficjalnego teledysku, nakręconego w Los Angeles przez popularnego reżysera Kygo, Johannesa Lovunda.

 

– „Follow Me” opowiada o byciu z tą wyjątkową osobą i trzymaniu się jej nawet w trudnych chwilach. Praca nad tym singlem z Ritą była spełnieniem marzeń. Od dawna jestem fanem jej głosu i pracy, więc bardzo się cieszę, że w końcu mogliśmy wspólnie nagrać piosenkę. Cały proces, od pisania piosenki po kręcenie teledysku na kalifornijskiej pustyni, był świetną zabawą. Mam nadzieję, że odczują to też słuchacze utworu.

– opwiada Sam Feldt.

Rita Ora jest uznaną na całym świecie piosenkarką i autorką tekstów. Ma na koncie kilka certyfikatów na polskim rynku. W 2021 roku wydała globalną kolaborację „Bang” z nominowanym do Grammy kazachskim DJ-em i producentem Imanbekiem. Napisana i wyprodukowana na Zoomie EP-ka z udziałem Davida Guetty, Gunny i argentyńskiego rapera KHEA to mieszanka nowoczesnego popu, kultury klubowej lat 80. i 90. oraz wypełniającego parkiety house’u. Jest kontynuacją albumu „Phoenix”, który zgromadził ponad 4 miliardy streamów na całym świecie. Album zawiera legendarną już współpracę z Aviciim „Lonely Together”.

Jej debiutancki album „Ora” zadebiutował na 1. miejscu listy przebojów w Wielkiej Brytanii i otrzymał status platynowej płyty. Rita jest wszechstronnie utalentowaną liderką w branży telewizyjnej, kulturalnej i modowej. W 2019 roku wprowadziła na rynek Próspero Tequila z Conecuh Brands, gdzie pełni funkcję głównego partnera kreatywnego. Jej filmy to między innymi „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Szybcy i wściekli” „Do utraty sił”, „Pokémon: Detektyw Pikachu” i tegoroczny „Twist”.

Wkraczając na scenę i grając remake klasyka Robina S „Show Me Love” z 2015 roku a następnie podkreślając swoją pozycję w 2019 roku w cieszącym się 600 milionami streamów „Post Malone (feat. RANI)”, Sam Feldt podbił świat muzyki tanecznej. Występuje w największych światowych klubach i na festiwalach, między innymi Tomorrowland, Ultra Music Festival, Creamfields i legendarnej Coachelli, a obecnie ma mocne ukierunkowanie na międzynarodowy rynek pop. Po współpracy z Keshą nad ich hitem „Stronger” z 2020 roku, a ostatnio Samem Fischerem przy „Pick Me Up”, „Follow Me” sprawi, że holenderska gwiazda stanie się jednym z najbardziej pożądanych producentów muzycznych crossoverów pop-dance. Jego założona w 2020 roku wytwórnia Heartfeldt Records odkrywa wschodzące pokolenie gwiazd muzyki house, podczas gdy Fundacja Heartfeldt kieruje przesłaniem zrównoważonej rozrywki.

Wielokrotnie nagradzany platynami DJ i producent udowodnił, że jest przedsiębiorcą z krwi i kości. Jego platforma Fangage, która pozwala artystom i twórcom treści na bezpośredni kontakt z fanami, niedawno zebrała ponad 2,5 miliona dolarów funduszy inwestycyjnych i została zaproszona jako kluczowy mówca na listopadowym Web Summit 2021. Sony Music Entertainment nawiązało ogólnoświatową współpracę w zakresie rozwoju talentów z producentem/DJ-em Kygo i menedżerem muzycznym Mylesem Shearem. W ramach strategicznej umowy Sony Music, Kygo i Shear uruchomili Palm Tree Records – nową wytwórnię, która skupia się na identyfikowaniu i kultywowaniu wschodzących gwiazd muzyki tanecznej i elektronicznej. Do tej pory wydali ponad 50 singli osiągając pół miliarda streamów na całym świecie.

Udostępnij