Rae Sremmurd z „Torpedo” w nowy rok

Rae Sremmurd z „Torpedo” w nowy rok

Rae Sremmurd czyli duet dwóch braci Swae Lee i Slim Jxmmi rozpoczynają nowy rok singlem i teledyskiem „Torpedo”.


Fani Rae Sremmurd nie mogliby wymarzyć sobie bardziej chwytliwego refrenu: „Taking off with that cash like torpedo”, rapuje Swae, „And your pockets too tight, just like a Speedo”. Singiel natychmiast uzależnia, a duet wchodzi na zupełnie nowy poziom klubowych hymnów.

Premierze „Torpedo” towarzyszy imprezowy teledysk. Utwór jest następstwem sierpniowego „Community Dick” i wydanego w czerwcu „Denial” – pierwszej wspólnej piosenki braci od ponad czterech lat. Rae Sremmurd ugruntowali swoją pozycję na rynku już w 2014 roku, kiedy wydali przełomowy „No Flex Zone”.

Pierwsze dwie płyty duetu – „SremmLife” z 2015 roku i wydany rok później „SremmLife 2” – pokryły się platyną. Druga z nich przyniosła światowy hit #1, „Black Beatles” z Gucci Mane. Album „SR3MM” z 2018 roku był jedyny w swoim rodzaju – bracia nagrali aż trzy płyty, w ramach których pracowali zarówno solo, jak i w duecie.

Rae Sremmurd Torpedo

Teraz Rae Sremmurd szykują się do wydania „Sremm4Life”. Dzięki niezaprzeczalnym hitom, takim jak „Torpedo”, pewne jest, że nadchodząca płyta będzie jednym z najważniejszych wydawnictw 2023 roku.

Udostępnij