R3HAB, MR Eazi i Wafia przenoszą nas na tropikalną wyspę nowym singlem „I Wanna Run Away”

R3HAB, MR Eazi i Wafia przenoszą nas na tropikalną wyspę nowym singlem „I Wanna Run Away”

R3HAB łączy siły z czołowym afrykańskim artystą, Mr Eazi, oraz wokalistą alt-popu i autorką tekstów Wafia, wspólnie tworząc najnowszy singiel „I Wanna Run Away”, który ilustruje ich różnorodne możliwości jako artystów, którzy z wyrafinowaną łatwością przekraczają granice gatunków.


R3HAB, mr eazi i wafia w zaraźliwym singlu „I Wanna Run Away”. Opierając się na unikalnych brzmieniach wszystkich trzech artystów, „I Wanna Run Away” łączy wpływy taneczne, popowe i afrykańskie, tworząc optymistyczne, chwytliwe brzmienie, które przemawia do słuchaczy. Otwierający się organicznymi akordami instrumentalnymi i inspirowanym reggae wokalem, utwór stopniowo rozwija się w optymistyczne melodie, które brzmią, jakby muzyka płynęła z plaży na tropikalnej wyspie.

„I Wanna Run Away” dźwiękowo podąża śladami „Love In The Morning”, na którym R3HAB zderzył się z Tutmozisem i Remą w 2020 roku, i jest kontynuacją jego singli z ostatnich miesięcy, takich jak „Most People” z Lukasem Grahamem, „Sad boy” z Avą Max i Jonasem Blue oraz „Runaway” z Sigalą i JP Cooperem.

 

– Zaczęliśmy ten pomysł kilka lat temu i wielokrotnie do niego wracaliśmy w celu poprawek i aktualizacji. W końcu zdaliśmy sobie sprawę, że piosenka potrzebuje innej perspektywy by ją zakończyć, i wtedy poprosiłem Wafię o dołączenie. Czysta klarowność jej głosu dopełnia przekaz Eaziego i wprowadza poziomy niuansów w nagraniu. Kochamy to, jak to się potoczyło i nie możemy się doczekać, kiedy podzielimy się tym ze światem. 

– R3HAB

 

– Rozpracowanie tej piosenki zajęło dużo czasu, ale jest i cieszymy się, że możemy się nią teraz podzielić. Podziękowania dla R3HAB za stworzenie produkcji, która sprawdza się zarówno w tańcu, jak i przeżywaniu emocji podczas kontemplacji, a także dla Wafii za dołożenie jej pięknego głosu. Słuchacze, ta piosenka jest teraz Wasza.

– MR Eazi

 

– Jestem fanką R3HAB od dawna i cieszę się, że w końcu mogliśmy wydać tę piosenkę razem z Mr Eazi. Czuję się zaszczycona, że mogę wskoczyć na wspólny tor z tymi dwoma legendarnymi artystami!

– Wafia

W 2016 r. R3HAB założył swoją wytwórnię CYB3RPVNK. Sam R3HAB kontynuuje ewolucję i dywersyfikację swojego brzmienia, współpracując z różnymi artystami na całym świecie, przekraczając granice muzyki tanecznej, współpracując z różnymi gatunkami i językami. Tylko w 2020 r. R3HAB świętował ponad 900 mln strumieni na Spotify.

Obecnie jest jednym z 200 najczęściej oglądanych artystów na Spotify we wszystkich gatunkach na całym świecie i zajmuje 12. miejsce na prestiżowej liście 100 najlepszych DJ-ów magazynu DJ Mag. Dzięki połączeniu wrodzonego artyzmu i innowacyjnego podejścia R3HAB w 2021 roku kontynuuje swój prestiż wśród elity muzyki elektronicznej.

Mr Eazi jest kreatywnym i biznesowym wizjonerem prowadzącym muzykę afrykańską w przyszłość.

Jako nigeryjski artysta, stoi za takimi przebojami afropopu jak „Pour Me Water”, „Skin Tight” (z udziałem Efyi) i „Leg Over”, a także przełomowymi współpracami m.in. z Beyoncé, Bad Bunny i J. Balwin. Jako przedsiębiorca jest także założycielem programu talentów „emPawa Africa”, który finansuje i mentoruje wschodzących artystów afrykańskich, oraz agregatora muzyki cyfrowej „emPawa Distribution” – inicjatyw okrzykniętych przez CNN, Rolling Stone, Billboard i Forbes za inicjatora przyszłościowego rozwoju.

Wafia jako piosenkarka i autorka tekstów potęguje możliwe do zidentyfikowania i specyficzne doświadczenia w alternatywnym pop. Urodzona w Australii, iracko-syryjska piosenkarka, mieszkająca w Holandii, opiera się na bystrym zmyśle obserwacji i ostrym katalogowaniem świata w czasie rzeczywistym.

Rozpoczęła karierę debiutanckim singlem „Let Me Love You” w 2014 roku i debiutancką EPką „XXIX” z 2015 roku. Wafia wkroczyła do głównego nurtu ze złotym przebojem Louisa The Childa „Better Not”.

Wafia jest doskonale świadoma swojej pozycji w życiu i jest zaangażowana we wzmacnianie pozycji zmarginalizowanych społeczności w kraju i za granicą oraz w pomaganie kobietom wszystkich kształtów, rozmiarów i narodowości.

Choć artyzm jest z pewnością osobisty, to Wafia dzieli się swoim darem ze światem poprzez tworzenie środowiska, które mówi, że wszyscy są mile widziani. Jej singiel „Hurts” z 2019 roku z Louisem The Child i Whethanem niesie ze sobą ten przekaz. Pomiędzy sennymi syntezatorami i delikatnym rytmem, jej słodka wypowiedź przeskakuje z dyskretnych wersów w uderzająco uduchowiony haczyk, gdy nuci: „To boli trochę bardziej, kiedy mówisz w ten sposób, każde słowo, które odpisujesz, jeśli naprawdę chcesz mnie wyrzucić za drzwi.” W końcu Wafia tworzy muzykę, którą można cenić jak niezapomniane wspomnienie.

r3hab mr eazi & wafia - i wanna run away
Udostępnij