Ochman i jego „Rozmyty obraz”

Ochman i jego „Rozmyty obraz”

Krystian Ochman powraca z autorskim singlem, tym razem w całości po polsku – „Rozmyty obraz”.


Ostatnie miesiące Krystian Ochman raczył nas intrygującymi kolaboracjami (Jerry Heil, Opał i Kalush Orchestra), potem przyszedł czas na dynamiczny „8ball”, pierwszy singiel zapowiadający drugi album wokalisty. Teraz Ochman prezentuje liryczny i polskojęzyczny „Rozmyty obraz”. 

 

– Każdy z nas raz na jakiś czas powraca myślami do przeszłości. To może być obraz, który przypomina nam o przyjemnych momentach. To może być piosenka, która przywołuje nam smutne zdarzenia. To, co jest w tym piękne to to, że to przeżyliśmy. Dobre chwile wspominamy z sentymentem, te złe staramy się przepracować i wyciągnąć z nich wnioski. To nas rozwija. Jeśli wierzymy w to, że nasz umysł może być naszym największym wrogiem, to jest powód, dla którego wierzymy również, że może stać się naszym najlepszym przyjacielem

– tak o utworze opowiada Ochman.

Do „Rozmytego obrazu” powstał animowany klip, który kapitalnie odzwierciedla tekst utworu. Za animacje odpowiedzialny jest Szymon Plewiński i studio produkcyjne Sci-Fi Polska. 

Utwór zapowiada drugi album muzyka, którego premiera zaplanowana jest na jesień br. Będzie to mieszkanka popu, trapu i muzyki klasycznej.

Udostępnij