Nowator i Stachursky idą razem w tango!

Nowator i Stachursky idą razem w tango!

Nowator i Stachursky, dwie najbardziej rozpoznawalne postaci polskiego rynku muzycznego, postanowili połączyć siły. Efektem ich współpracy jest taneczny kawałek „Pójdę w tango”, z którym zapisują się w nadchodzący karnawał 2022.


Nowator i Stachursky, dwóch legendarnych artystów polskiej sceny tanecznej, postanowiło w końcu spotkać się i wspólnie stworzyć utwór. Obaj stwierdzili, że skoro zbliża się karnawał 2022, to będzie to idealna pora, by wypuścić utwór, który porwie wszystkich do tańca.

„Pójdę w Tango” to najnowsza propozycja Nowatora, w którym pojawia się Jacek Stachursky ze swoim charakterystycznym wokalem sprawia, a aranżacje do utworu przygotował dobrze znany z klubowego brzmienia – Skytech. Wszystko to sprawia, że od razu chce się tańczyć i śpiewać refren razem z nimi, oraz że ta wybuchowa mieszanka dobrze znanych artystów w kraju, da nam tylko jedno: imprezowy koktajl, który rozbuja niejeden parkiet w 2022 roku.

NOWATOR – Paweł Lipski, polski wokalista, autor tekstów i producent muzyczny pochodzący z Opoczna. Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie klarnetu i fortepianu. Ma na swoim koncie wiele wyróżnień ZPAV za Platynowe i Złote Płyty.

Jest autorem takich hitów jak: „Z lewa do prawa”, „Co tu jest grane”, „Wrócę nad ranem”, „Spadam stąd”, „Wrzucam na luz”, a także ponadczasowego utworu „Moja panienka”. Łącznie jego utwory na samym YouTube zgromadziły ponad 200.000.000 wyświetleń. Na przestrzeni lat współpracował z takimi artystami, jak: Pezet, Jeden Osiem L, Papa Dance, Mrozu, Mateusz Mijal, Marian Lichtman, Mezo, Onar, Ten Typ Mes, Stachursky, Masters, Borixon, Paprodziad, Lerek, Ewa Jach, Top One, Antek Smykiewicz, czy Mariusz Kałamaga.

Jacek Stachursky to fenomen polskiej sceny muzycznej. śpiewa pop, dance, disco, muzykę klubową. Zdobył trzy złote płyty i sześć platynowych. Wśród fanów jego ostatnich produkcji najwięcej jest ludzi o połowę od niego młodszych.

Ostatnim albumem Stachursky’ego jest wydany w 2019 roku album „2k19”. Utworem promującym płytę była „Doskozzza”, która z miejsca stała się hitem.

Od lat ma swoich wiernych fanów, na jego koncertach sale są pełne, a kolejne płyty sprzedawane są w setkach tysięcy nakładu. Pod koniec 2020 roku muzyk, który zasłynął kilka lat temu przejściem na „dietę słoneczną”, wypuścił nową piosenkę i teledysk – „Polska Krew”.

 

– W pewnym momencie człowiek zdaje sobie sprawę, że przeszedł długą drogę i osiągnął już naprawdę sporo. Jestem totalnie spełniony, mam kilka nagród publiczności, na koncie płyty platynowe i złote, a na moje koncerty wciąż przychodzą spore rzesze sympatyków. Wyśpiewałem tyle przebojów, że mogę nazywać te koncerty swoim „The Best of”, ale o emeryturze jeszcze nie myślę

zapewnia Jacek

 

Udostępnij