Michael Schulte prezentuje „Beautiful Reason”

Michael Schulte prezentuje „Beautiful Reason”

Michael Schulte prezentuje nowy singiel „Beautiful Reason”.


Michael Schulte stworzył „Beautiful Reason” ze swoimi długoletnimi współpracownikami, z którymi skomponował i wyprodukował wcześniej takie utwory jak „For a Second”, „Here Goes Nothing” i „With You”. Piosenka umili fanom artysty odliczanie do początku tegorocznego lata.

Jego głos jest na miejscu, podobnie jak jego przesłanie. Michael Schulte dokładnie wie, czego chce, a także czego wcale nie chce. „Potrzebuję kogoś do przytulenia nie tylko na weekend. Czy mogłabyś być moim pięknym powodem? Możesz być moim pięknym powodem” – tym mocnym wstępem Michael Schulte przyciąga nas silniej niż przelotne zauroczenie i sprawia, że „Beautiful Reason” brzmi bardzo wymownie. Koniec z przelotnymi znajomościami na weekendy czy wakacje.

 

– Piosenka opisuje świat uczuć, które towarzyszyły mi, gdy byłem singlem i szukałem miłości na całe życie

– wyjaśnia Michael Schulte.

Wisienką na torcie jest fakt, iż Michael znalazł w końcu tę jedyną, poślubił ją i spędzi z nią wiele lat. Jego poszukiwania dobiegły końca. Dzięki temu „Beautiful Reason” pozostanie czymś więcej, niż tylko ulotną sytuacją, letnią przygodą. To wszystko sprawia, że przesłanie tej piosenki jest jeszcze ważniejsze.

Michael ma na koncie już ponad miliard streamów swoich piosenek. Artysta gromadzi miesięcznie ponad 6 mln słuchaczy na Spotify.

Mimo licznych sukcesów artysta nie spoczywa na laurach, ale ciężko pracuje, by w 2024 ponownie zachwycać fanów nową muzyką. Od czasu jego pamiętnego występu na Eurowizji w 2018 r. (Michael zajął wówczas czwarte miejsce piosenką „You Let Me Walk Alone”) cała Europa wie, że artysta jest mistrzem w nagrywaniu ballad.

Udostępnij