Makar i DYSTINCT walczą z samotnością

Makar i DYSTINCT walczą z samotnością

Makar, belgijski artysta ormiańskiego pochodzenia, rapuje i śpiewa w kilku językach. Po sukcesie singla „Mood” przyszedł czas na współpracę z DYSTINCT i ich wspólny utwór „Alone”.


Makar po sukcesie singla „Mood” nawiązał współpracę z DYSTINCT. Efektem połączenia artystów, jest ich wspólny utwór „Alone”.

Makar, belgijski artysta ormiańskiego pochodzenia, rapuje i śpiewa w kilku językach. Brzmienie artysty opiera się na wyjątkowym połączeniu hip-hopu i dance. Jego viralowy hit „Mood” ma już ponad 500 tysięcy kreacji na samym TikToku. Ogromny sukces osiągnął także w serwisach streamingowych – do tej pory zdobył prawie 50 milionów streamów na Spotify oraz kilkukrotne miejsce na światowych listach przebojów Spotify Top 200, Apple Music, Top 200 Shazam i Deezer.

Makar szczególnym zainteresowaniem cieszy się w Niemczech. To właśnie tam, pod skrzydłami Virgin Records Germany, został wydany jego nowy singiel we współpracy z DYSTINCT. Tego drugiego publiczność może kojarzyć z „Ya La Laa” ze SRNO (ponad 36 milionów streamów) czy „Ghazali” z Bryanem Mg (prawie 14 milionów streamów). Artysta pracował też z marokańskim wokalistą Ahmedem Chawki oraz francuskim raperem Franglish. Jego brzmienie to fuzja miejskiej muzyki z arabskimi elementami.

Makar x Distinct Alone scaled

Pierwotnie „Alone” ukazał się na TikToku, inspirując fanów do stworzenia ponad 7 tys. filmików z użyciem dźwięku. Oficjalna premiera singla ujawnia jego ogromny potencjał – to bez wątpienia jedno z najgorętszych wydawnictw tego roku!

Makar Dystinct
Udostępnij