Łukasz Drapała zaskakuje utworem świątecznym

Łukasz Drapała zaskakuje utworem świątecznym

Łukasz Drapała, finalista The Voice of Poland i frontman zespołu Chemia, kojarzony jest przede wszystkim z repertuarem blues-rockowym, tym razem zaskakuje i dzieli się pieśnią w klimacie bożonarodzeniowym.


Finalista The Voice of Poland i frontman zespołu Chemia, Łukasz Drapała, kojarzony jest przede wszystkim z repertuarem blues-rockowym. Tym razem zaskakuje i dzieli się pieśnią w klimacie bożonarodzeniowym, którą pamiętamy z ostatnich scen kultowego filmu Miś i wykonania Ewy Bem. Nie każdy wie, że autorem uniwersalnego i ponadczasowego tekstu jest Stanisław Tym.

 

– Nagrywając tę pieśń moje myśli uciekały nie tylko w stronę wigilijnego stołu, ale w kierunku miłości do moich synów, a mam ich dwóch. Nadal marzy mi się świat bezpieczny, sprawiedliwy i spokojny.Taki świat chciałbym stworzyć i zostawić swoim dzieciom, o taki będę walczył tym, czym mogę walczyć – muzyką.

– pisze Drapała

Za niezwykle klimatyczny aranż i produkcję odpowiada Tomasz „Harry” Waldowski, znany przede wszystkim ze współpracy z zespołem LemON, czy Anią Rusowicz.

Udostępnij