Liga Mistrzów: Wielkie hity w ćwierćfinale. Bayern zagra z PSG

Liga Mistrzów: Wielkie hity w ćwierćfinale. Bayern zagra z PSG

Poznaliśmy wyniki losowania Ligi Mistrzów. W ćwierćfinale dojdzie do naprawdę interesujących konfrontacji. Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie zmierzy się z Paris Saint-Germain. Real Madryt zagra z Liverpoolem.

W Lidze Mistrzów zostało już tylko osiem najlepszych drużyn. W Nyonie rozlosowano pary ćwierćfinałowe. Pierwsze spotkania 1/4 finału odbędą się w dniach 6-7 kwietnia, natomiast mecze rewanżowe zostaną rozegrane w 13 i 14 kwietnia.

 

Liga Mistrzów: Bayern zagra z PSG

 

W tej fazie hit goni hit, ale nie może być inaczej, skoro na placu boju jest już tylko osiem drużyn, z których jedna okaże się zwycięzcą Ligi Mistrzów. Bayern zagra z PSG, a to oznacza, że Lewandowski zmierzy się w bezpośrednim pojedynku z Neymarem.

 

  • Manchester City – Borussia Dortmund

  • FC Porto – Chelsea FC

  • Bayern Monachium – Paris Saint-Germain

  • Real Madryt – Liverpool FC

 

 

Poznaliśmy też potencjalne pary półfinałowe. Tu może dojść do niemieckiego starcia, jeśli do najlepszej czwórki awansują Bayern i Borussia. Formalnym gospodarzem finału, który zostanie rozegrany na stadionie Ataturka w Stambule będzie zwycięzca pierwszego półfinału. Mecze 1/2 finału przewidziano na 27-28 kwietnia, rewanże 4-5 maja. Finał odbędzie się 29 maja.

 

 

  • Bayern Monachium / Paris Saint-Germain – Manchester City / Borussia Dortmund
  • Real Madryt /Liverpool FC – FC Porto / Chelsea FC
Liga Mistrzów: Bayern zagra z PSG
Udostępnij