Rodzina Elżbiety II się powiększyła. Królowa jest zachwycona nowymi pupilkami

Rodzina Elżbiety II się powiększyła. Królowa jest zachwycona nowymi pupilkami

Elżbieta II znów może cieszyć się obecnością czworonożnych przyjaciół. Na zamku w Windsorze pojawili się nowi mieszkańcy. Brytyjska królowa otrzymała dwa szczeniaki swojej ulubionej rasy – corgi.


Królowa Elżbieta II zmaga się obecnie w wieloma problemami. Kontrowersyjny wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego u Oprah, a także pobyt jej męża księcia Filipa w szpitalu z powodu operacji serca sprawiły, że w życiu brytyjskiej monarchini pojawia się coraz więcej stresu. Teraz otrzymała coś, co może być dla niej wsparciem duchowym w trudnych momentach. Na zamku w Windsorze znów można spotkać jej ukochane psy.

Królowa Elżbieta II dostała dwa szczeniaki rasy corgi

Elżbieta II znana jest ze swojej miłości do zwierząt. Wielką pasją królowej przez lata były wyścigi konne, a w wolnym czasie lubiła zajmować się ukochanymi psami. Niestety, w ostatnich latach musiała pożegnać się z czworonożnymi przyjaciółmi. Ostatni pies rasy corgi królowej zmarł w 2018 roku, a w 2020 roku odszedł jej dorgi Vulcan (który był skrzyżowaniem jamnika i walijskiego corgi). W mediach pojawiły się informacja o tym, że królowa nie ma już żadnego psa i nie planuje dalszej hodowli ze względu na swój wiek.

Najwyraźniej ze względu na ostatnie wydarzenia Elżbieta II zmieniła zdanie. Królowa dostała w prezencie dwa szczeniaki rasy corgi. Jak podaje „The Sun”, 94-latka jest zachwycona nowymi pupilkami. Nie ujawniła jednak, jak je nazwała.

 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vanity Fair (@vanityfair)

Udostępnij