Kamil Bednarek, nowa płyta „Bednarek inaczej” i piosenka „MMXXI” która uruchamia fizyczną sprzedaż krążka

Kamil Bednarek, nowa płyta „Bednarek inaczej” i piosenka „MMXXI” która uruchamia fizyczną sprzedaż krążka

Kamil Bednarek wrócił na scenę podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Wokalista wypuścił nowy album „Bednarek inaczej”, który promuje singel „MMXXI”.


Kamil Bednarek dał się poznać szerszej publiczności w trzeciej edycji telewizyjnego programu „Mam talent” (2010). Po programie w Polsce wybuchła „bednarkomania” – debiutancki album „Szanuj” jego grupy Star Guard Muffin podbił listy sprzedaży. Od tej pory wokalista jest stale obecny na scenie.

Kamil Bednarek

Jesienią 2019 r. Kamil Bednarek przypomniał się widzom TVP jako jeden z trenerów „The Voice of Poland”. Przygoda wokalisty z muzycznym show Dwójki zakończyła się po jednym sezonie.

Ostatni studyjny album jego grupy Bednarek to „Talizman” z grudnia 2017 r. W lutym 2019 r. zespół wypuścił koncertowy album „MTV Unplugged”.

Pod koniec 2019 r. poznaliśmy jeszcze nowe utwory „Możemy więcej” (gościnnie Matheo i Claysteer) i „Milczące lasy” (gościnnie Anja Sei). Kolejny rok przyniósł sygnowane już imieniem i nazwiskiem single „Momenty”, „Bądź przy mnie”, „Wojownik światła” i „S.O.S.”, a w styczniu pojawił się utwór „Prosto w twarz”. Nowym singlem był „Pull Up”, a w kwietniu na antenie Eska TV wokalista zadebiutował jako prowadzący program „Dubaj według Bednarka”.

Teraz wokalista prezentuje teledysk do piosenki „MMXXI”, która uruchamia fizyczną sprzedaż płyty „Bednarek inaczej”.

 

„Bądźmy silni i nie dajmy się stłamsić toksycznej, złej stronie internetu. Myślmy, kierujmy się sercem i głową! Gramy w jednym zespole! Bądźmy PRAWDZIWI!”

– podkreśla Kamil.

Współautorem nagrania jest Jan Smoczyński, który gościł również na naszej antenie, (klawisze, produkcja, programowanie), a w teledysku zagrał szkolnego nauczyciela. Muzykom towarzyszą tancerze z Grupy Tanecznej NEXT (za choreografię odpowiadają Tomasz Barański i Paulina Maciejewska).

Udostępnij