Jürgen Klopp wzruszony po obejrzeniu nagrania. Hymn „You’ll never walk alone” odśpiewany w szpitalu

Jürgen Klopp wzruszony po obejrzeniu nagrania. Hymn „You’ll never walk alone” odśpiewany w szpitalu

Koronawirus opanował Wielką Brytanię. Świat sportu się zatrzymał, a największe postacie Premier League zabierają głos w sprawie kryzysu i pandemii. Jürgen Klopp wzruszył się po obejrzeniu nagrania z oddziału intensywnej terapii, na którym zaśpiewano „You’ll never walk alone”.


Internet obiegło nagranie z angielskiego szpitala. Pracownicy systemu opieki zdrowotnej (NHS) postanowili dodać otuchy kolegom i pacjentom z oddziału intensywnej terapii. Na korytarzu szpitala wybrzmiał hymn Liverpoolu. Nagranie obejrzał m.in. Jürgen Klopp, który przyznał, że rozpłakał się po jego zobaczeniu. Trener The Reds ma nadzieję, że reakcje na pandemię koronawirusa pozwoli na coraz większą solidarność na całym świecie.

Jürgen Klopp postanowił oddać hołd pracownikom, którzy nagrali wzruszające wideo oraz wszystkim pracownikom narażającym życie walcząc z wirusem. 

 

– To niezwykłe. Wysłano mi wideo przedstawiające ludzi w szpitalu tuż poza obszarem intensywnej terapii, a kiedy zaczęli śpiewać „You’ll never walk alone”, natychmiast zacząłem płakać. W niewiarygodny sposób pokazało, że ci ludzie nie tylko pracują, ale mają także dobrego ducha

– powiedział cytowany przez „The Guardian” trener Liverpoolu.

Menedżer przemówił na klubowej stronie podkreślając, że to nie piłka nożna ma największe kłopoty. 

 

– Jest tak wielu ludzi, którzy mają znacznie większe problemy, więc byłoby mi bardzo przykro, gdybym mówił o moich „problemach”. To lekcja, której uczymy się w tym momencie

– apeluje Jürgen Klopp.

Dariusz Pilichowski
Źródło: Media
Data Publikacji 28.03.2020 7:30

Udostępnij