Julia Rocka jako krawcowa-voodoo w swoim nowym teledysku do „Niebieskiego swetra”!

Julia Rocka jako krawcowa-voodoo w swoim nowym teledysku do „Niebieskiego swetra”!

Julia Rocka i „Niebieski sweter”, to już siódmy singiel zapowiadający debiutancki album artystki!


Julia Rocka jest zaangażowanym twórcą cyfrowym – jej zainteresowania i umiejętności od początku wychodzą poza jedną dziedzinę. Aktualnie najbliższa Julii jest muzyka, czego efektem jest nowy utwór – „Niebieski sweter”. Ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube, 20 milionów polubień na TikToku oraz 17 milionów odsłuchań na Spotify – kariera Julii z dnia na dzień nabiera większego tempa.

– Niektóre przedmioty potrafią uruchomić w nas wspomnienia, o których od dawna próbowaliśmy zapomnieć. Czasem wystarczy jeden bodziec by wszystkie emocje wróciły. Piosenka „Niebieski sweter” jest właśnie o tym. Tytułowy sweter uruchamia potok żalu i tęsknoty jak za dotknięciem magicznej różdżki.

opowiada o nowym singlu Julia.

Nie jest to jednak piosenka wyłącznie o rozpaczy, co zostało podkreślone w dość niejednoznacznym teledysku osadzonym w tajemniczej pracowni krawieckiej. Klip jest oparty na motywie zemsty, gdzie narzędziom krawieckim nadano nowe znaczenie, tym samym bohaterka posługuje się nimi jak narzędziami zbrodni.

Za pierwotny pomysł na teledysk odpowiada sama Julia. Z przełożeniem tego na język wizualny pomogła jej operatorka Martyna Chi. Do pomocy przy pracy nad klipem Julia zaangażowała swoich bliskich. W klipie występuje przyjaciel wokalistki z PWSFTviT – Karol Lelek, którego mogliśmy zobaczyć już w teledyskach „Jeep” oraz „Oficjalna wersja zdarzeń”, a za większość elementów scenografii odpowiada… babcia artystki – Halina Kamińska.

Oprócz drogi muzycznej, Julia równolegle rozwija swoją karierę aktorską. Obecnie co tydzień ukazują się kolejne odcinki audiobooka na podstawie nowej książki Remigiusza Mroza – „Z pierwszej piłki”. Julia użyczyła swojego głosu głównej bohaterce. Role pierwszoplanowe odegrali także Adam Romanowicz oraz bracia Kacperczyk.

Już niebawem ukaże się długo wyczekiwany, debiutancki album artystki. Na płycie nie zabraknie viralowych hitów Julii – „Oficjalnej wersji zdarzeń”, „Jeepa” czy „Blow-Up” nagrany razem z Kukonem. Więcej szczegółów dotyczących wydawnictwa już niebawem…

Udostępnij