Jason Derulo sięga po klasyk Dido „When Love Sucks (Feat. Dido)”

Jason Derulo sięga po klasyk Dido „When Love Sucks (Feat. Dido)”

Jason Derulo, multiplatynowy gwiazdor, sięga po klasyk Dido „When Love Sucks (Feat. Dido)”.


Jason Derulo, multiplatynowy gwiazdor podzielił się najnowszym, klubowo-popowym numerem „When Love Sucks (Feat. Dido)”. Za produkcję piosenki odpowiada Pink Slip (One OK Rock, Royal & The Serpent), a sam zmysłowy kawałek zawiera cytat z przeboju Dido. Sample hitu „Thank You” z 1999 roku wcześniej wykorzystał Eminem w swoim klasyku „Stan”.

„When Love Sucks (Feat. Dido)” to najnowszy z serii hitów Derulo, w tym ostatniego „Glad U Came”. Dynamiczny utwór, który wyprodukowali Pink Slip, Jakke Erixson (Ava Max, Lauren Spencer Smith), Sam Martin (David Guetta, Maroon 5), Spencer Bastian (Rita Ora, Chromeo) i Tor Eimon (Faouzia, Chloe Tang), zgromadził już ponad 4 miliony streamów.

Zimą Derulo i David Guetta wypuścili wspólny singiel „Saturday/Sunday”. Energetyczny utwór, będący wizytówką charakterystycznego dla obu artystów podejścia do klubowo-popowych hymnów, doczekał się oficjalnego teledysku, który dostępny jest na popularnym kanale Derulo na YouTube.

Jason Derulo, który jest jednym z trenerów „The Voice Australia”, z singlem „Saturday/Sunday” pojawił się na NFL TikTok Tailgate, czyli imprezie poprzedzającej Super Bowl LVII.

Udostępnij