J Balvin, Usher i DJ Khaled w nowym singlu

J Balvin, Usher i DJ Khaled w nowym singlu

To po prostu musiało być dobre – wielokrotny zdobywca Latin Grammy, J Balvin, podjął się współpracy z Usherem oraz DJ Khaledem. „DIENTES” ma szansę stać się wielkim hitem!


J Balvin zadbał o to, aby jego nowy singiel rozgrzał parkiety w każdym zakątku świata. Piosenka zawiera fragment kultowego przeboju Ushera z 2004 roku, „Yeah!”. „DIENTES” we współpraca z Usherem i DJ Khaledem jest więc hołdem dla jednego z najbardziej legendarnych utworów w historii muzyki.

Premierze elektryzującego utworu towarzyszy równie porywający teledysk. J Balvin przenosi nas do świata, w którym nostalgia łączy się z rozrywką. Tętniące życiem kolorowe ulice miasta przeplatają się z dynamicznym parkietem w rytm bitów J Balvina, magii R&B Ushera i charakterystycznego brzmienia DJ Khaleda. Starannie dobrane wizualizacje tworzą wciągającą podróż godną przeboju, którego będziemy słuchać latami.

„DIENTES” to wyjątkowa mieszanka stylów i gatunków łącząca trzech różnorodnych, uznanych artystów. Produkcją kawałka zajęli się najlepsi z najlepszych: Mura Masa, Fred Ball, DJ Luian, Mambo Kingz, Tainy i Michael Brun. „DIENTES” stanowi świadectwo talentu J Balvina – wierny swoim latynoskim korzeniom, artysta znów eksperymentuje z utworami, które podbiły już serca milionów.

Lider branży odnosi jedne z największych sukcesów na YouTubie, gdzie aż 14 jego teledysków przekroczyło granicę miliarda wyświetleń. J Balvin cieszy się ponad 110 miliardami odtworzeń – to największa liczba w historii VEVO. Jako latynoski gwiazdor przebił kilka szklanych sufitów, zostając chociażby jednym z 10 najchętniej słuchanych artystów na świecie – obecnie ma prawie 52 miliony stałych słuchaczy na Spotify.

Wciąż przekraczając wszelkie granice, Balvin toruje drogę nowemu pokoleniu latynoskich artystów. Jest powszechnie uznany za jednego z pierwszych, któremu udało się zbudować most między reggaetonem a mainstreamem.

Udostępnij