Imanbek, Lil Xan i KDDK dają się porwać szaleństwu

Imanbek, Lil Xan i KDDK dają się porwać szaleństwu

Imanbek, Lil Xan i KDDK połączyli siły w nowym singlu „Go Crazy”. Artyści wykorzystali swoje najlepsze cechy sprawiając, że nowe wydawnictwo brzmi nietypowo i eksperymentalnie – dynamiczne rapowe wokale Lil Xana mieszają się z porządną produkcją slap-house duetu Imanbek i KDDK.

Mający zaledwie 20 lat Imanbek (Imanbek Zeikenov), już zmienił historię EDM swoim multi-platynowym remiksem „Roses” SAINT JHN. Wrzucił remiks na YouTube przed podpisaniem kontraktu z rosyjską wytwórnią Effective Records w 2019 roku, a teraz jest posiadaczem nagrody Grammy. Jest także pierwszym muzykiem z Europy Wschodniej, który znalazł się w pierwszej piątce amerykańskiego Billboard Hot 100 oraz zgromadził miliardy streamów na całym świecie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Imanbek Musiс (@imanbekmusic)

Kalifornijski raper Lil Xan zadebiutował odurzonym brzmieniem „Betrayed”, które pomogło mu osiągnąć viralowy sukces. Dostarczając emocjonalnych rymów, które skupiały się na seksie, narkotykach i hedonistycznym zachowaniu, jego muzyka uplasowała się gdzieś pomiędzy współczesnymi artystami, takimi jak Lil Uzi Vert i Lil Peep. Jego pierwszy album „TOTAL XANARCHY” ukazał się w 2018 roku.

KDDK to projekt artysty i producenta EDM/hip-hopu autorstwa Kirilla Dzhama. Zasłynął współpracą z muzykami takimi jak Imanbek, Rompasso czy Fetty Wap, łącząc muzykę taneczną z elementami industrialnymi i propagując nowe idee. KDDK wyróżnia się wysoką skutecznością – prawie każde jego wydanie zajmuje pierwsze miejsca na listach przebojów.

Udostępnij