Ignacy czeka na znak, czyli o różnych odcieniach zauroczenia

Ignacy czeka na znak, czyli o różnych odcieniach zauroczenia

Młody artysta w utworze o miłosnych fascynacjach

„Czekam na znak” to letni, odprężający utwór o uczuciach, w których łatwo się zatracić. Ignacy po raz kolejny pokazuje swoją wyjątkową umiejętność komentowania rzeczywistości w liryczny sposób.

Ignacy jest niezwykle płodnym artystą. Ostatnio mieliśmy okazję wysłuchać jego autorskiej interpretacji hitu Kate Bush „Running up that hill”, a już 4 sierpnia kolejny jego singiel wraz z klipem. Muzyka będzie można usłyszeć na żywo na festiwalu Great September w Łodzi.

Sprawdź profil TikTok artysty, aby być na bieżąco:

https://www.tiktok.com/@ignacyblazejowski

Ignacy przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 7 lat, kiedy mama zaprowadziła go na pierwsze zajęcia ze śpiewu. Z lekcji na lekcję muzyka przebijała się na pierwszy plan i stawała się jego największą pasją, bez której aktualnie nie jest w stanie wyobrazić sobie życia. Ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie fortepianu, ale jego największą miłością muzyczną jest Jazz. Swój czas wolny spędza głównie przed fortepianem ćwicząc i komponując, ale znajduje też chwile dla przyjaciół. Jest otwarty na niemal wszystkie gatunki muzyki – uważa, że pozwalają poszerzać muzyczne horyzonty, ale to jazz jest stylem, od którego wszystko się zaczęło. Na scenie występuje od dziecka jako uczestnik wielu konkursów, festiwali czy warsztatów.

Osiągnięcia:

• 2016/2017 stypendysta Motywacyjnego Programu Stypendialnego Miasta Krosno przyznanego przez Prezydenta Miasta za osiągnięcia artystyczna

• 2021 nagroda Prezydenta Miasta Krosno

• Grand Prix Międzynarodowy Młodzieżowy Konkurs Jazzowy w Warszawie

Grand Prix Obebook konkurs piosenki angielskiej w Warszawie

II m Intermuza Sosnowiec

II m Tarnobrzeg konkurs piosenki angielskiej

Występ podczas Nocy Muzeów w Muzeum Jazzu na Zamku Królewskim

• Wyróżnienie podczas Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych

Udostępnij