Leigh-Anne gwiazda Little Mix wydała nowy solowy singiel „My Love”

Leigh-Anne gwiazda Little Mix wydała nowy solowy singiel „My Love”

Leigh-Anne prezentuje najnowszy singiel „My Love”, w którym towarzyszy jej wschodząca, gwiazda nigeryjskiej sceny, Ayra Starr.


W najnowszym, zaraźliwym utworze Leigh-Anne porusza złożone kwestie miłości do siebie i związków. Zamiłowanie artystki do takich muzycznych stylów jak afrobeats czy afropop wyraźnie słychać w „My Love”, także za sprawą producenta nagrania Magicsticks (Asake) i współpracy z nigeryjską artystką Ayrą Starr.

Singlowi „My Love” towarzyszy teledysk, za którego reżyserię odpowiada Meji Alabi. Klip, stanowiący kontynuację opowieści znanej z poprzedniego utworu „Don’t Say Love”, ukazuje Leigh-Anne wyłaniającą się z oceanu, jeszcze bardziej podkreślającej swoje odrodzenie w roli solowej artystki. W wypełnionym choreografią teledysku duet tańczy na ulicach Lagos, przybliżając nigeryjską kulturę, a także rzucając światło na lokalnych aktorów i tancerzy.

 

– Kiedy napisaliśmy tę piosenkę, od razu wiedziałam, że to coś wyjątkowego, co doskonale oddaje istotę tego, kim chcę być jako solowa artystka. To potężny, poprawiający nastrój hymn. W tym utworze chodzi o celebrowanie miłości do siebie i zaakceptowanie jej niesamowitej mocy. Kiedy doszło do rozmowy na temat gości, wiedziałem, że Ayra to jedyną osobą, która mogła ucieleśnić i wzmocnić to przesłanie

– mówi Leigh-Anne.

„My Love” jest następcą dobrze przyjętego debiutanckiego solowego singla artystki pt. „Don’t Say Love”. Numer, którego współtwórcą jest Aldae a producentami są Jon Bellion i Pete Nappi, łączy gładki wokal Leigh-Anne z wysokoenergetycznym, garażowym bitem.

Leigh-Anne dorastała skoncentrowana na byciu gwiazdą popu. W 2011 roku powstał zespół Little Mix, który jedenaście lat później stał się jedną z najlepiej sprzedających się dziewczęcych grup wszech czasów, a także jednym z najlepiej sprzedających się brytyjskich zespołów, z ponad 75 milionami sprzedanych płyt na całym świecie, 6 brytyjskimi platynowymi albumami i ponad 15 miliardami streamów.

Udostępnij