Frank Leen częstuje fanów “Bombonierkami”

Frank Leen częstuje fanów “Bombonierkami”

Świeżo po ogłoszeniu podpisania kontraktu z Sony Music Entertainment Poland ukazał się pierwszy owoc współpracy artysty i wytwórni – długo wyczekiwany nowy singiel Frank Leena “Bombonierki”.

O “Bombonierkach” głośno zrobiło się już przed ich premierą, kiedy Frank Leen wykonał je na żywo po raz pierwszy podczas gościnnego występu na koncercie swojego przyjaciela, Szczyla, na jednym z największych festiwali w Polsce – Orange Warsaw Festival.

 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Frank Leen (@frankleenbro)

Teraz fani mogą nie tylko posłuchać “Bombonierek” na wszystkich serwisach streamingowych, ale i obejrzeć teledysk do singla stworzony przez żeński duet reżysersko-operatorski: Karolinę Fronik i Nadię Szymańską.

Frank Leen na swoim Tik Toku zaprezentował również “krok taneczny”, którym zachęca fanów do nagrywania swoich kreacji z wykorzystaniem fragmentu jego najnowszego singla.

 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Frank Leen (@frankleenbro)

„Robię muze, mam nadzieję, że polubicie”

– przedstawia się na Facebooku Frank Leen.

Tobiasz Fryzowicz jest producentem, gitarzystą i wokalistą, który równie dobrze czuje się w poszukującym hip-hopie, jak w indierockowych balladach. Nagrywał ze Szczylem, Young Igim i Gedzem, ale przede wszystkim pisze własną historię. Jego najnowszy singiel “Bombonierki” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Udostępnij