Frank Leen częstuje fanów “Bombonierkami”

Frank Leen częstuje fanów “Bombonierkami”

Frank Leen świeżo po ogłoszeniu podpisania kontraktu z Sony Music Entertainment Poland wydał pierwszy owoc współpracy z wytwórnią – długo wyczekiwany nowy singiel “Bombonierki”.


Frank Leen jeszcze przed premierą singla, wykonał „Bombonierki” na żywo po raz pierwszy podczas gościnnego występu na koncercie swojego przyjaciela, Szczyla, na jednym z największych festiwali w Polsce – Orange Warsaw Festival.

Teraz fani mogą nie tylko posłuchać “Bombonierek” na wszystkich serwisach streamingowych, ale i obejrzeć teledysk do singla stworzony przez żeński duet reżysersko-operatorski: Karolinę Fronik i Nadię Szymańską.

Artysta na swoim Tik Toku zaprezentował również “krok taneczny”, którym zachęca fanów do nagrywania swoich kreacji z wykorzystaniem fragmentu jego najnowszego singla.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Frank Leen (@frankleenbro)

Artysta to Tobiasz Fryzowicz, jest producentem, gitarzystą i wokalistą, który równie dobrze czuje się w poszukującym hip-hopie, jak w indierockowych balladach. Nagrywał ze Szczylem, Young Igim i Gedzem, ale przede wszystkim pisze własną historię. Jego najnowszy singiel “Bombonierki” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

 

„Robię muze, mam nadzieję, że polubicie”

– przedstawia się na Facebooku Frank Leen.

Udostępnij