Dua Lipa zaprasza do Barbie Land. Nowy singiel „Dance The Night” zapowiada „BARBIE THE ALBUM”

Dua Lipa zaprasza do Barbie Land. Nowy singiel „Dance The Night” zapowiada „BARBIE THE ALBUM”

Dua Lipa z nowym singlem „Dance The Night”, zapowiedzią „Barbie The Album”.


Dua Lipa prezentuje nowy singiel „Dance The Night”. Nagranie można usłyszeć w oficjalnym zwiastunie obrazu, który wyprodukował Mark Ronson. Premierę płyty „Barbie The Album” wyznaczono na 21 lipca. Tego samego dnia film „Barbie” trafi na ekrany kin.

„BARBIE THE ALBUM” to wypełniony gwiazdami, muzyczny towarzysz wyczekiwanego na całym świecie filmu „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach Barbie i Kena. Promocję soundtracku inauguruje elektryzujący singiel trzykrotnej laureatki Grammy, Dua Lipy, która także pojawia się w filmie.

Soundtrack „BARBIE THE ALBUM” wypełniają nowe piosenki światowych megagwiazd, w tym KAROL G, Nicki Minaj i Ice Spice, Lizzo, Charli XCX, PinkPantheress, Ava Max, Dominic Fike, The Kid LAROI i nie tylko. Gwiazdor filmy, Ryan Gosling, również dołącza do imponującej listy artystów ścieżki muzycznej z oryginalnym utworem, który wykonuje jego postać, Ken. Pełna tracklista znajduje się poniżej.

„BARBIE THE ALBUM” wyprodukował znany na całym świecie DJ, laureat Oscara, Złotego Globu i Grammy, artysta i producent, Mark Ronson oraz scenarzystka, reżyserka, producentka wykonawcza „Barbie” i 3-krotnie nominowana do Oscara, Greta Gerwig.

Producentami i kuratorami wydawnictwami są zwany „guru soundtracków”, zdobywca Grammy Kevin Weaver z Atlantic Records („Suicide Squad”, „Ptaki Nocy”, „Szybcy i wściekli 7”) i Brandon Davis.

O filmie  „Barbie”:

Życie w Barbie Land polega na byciu idealnym w idealnym miejscu. Chyba, że ma się kryzys egzystencjalny. Albo jest się Kenem. Za reżyserię filmu odpowiada Greta Gerwig, która napisała też scenariusz z Noah Baumbachem. W rolach głównych występują Margot Robbie, Ryan Gosling, America Ferrera, Kate McKinnon, Issa Rae, Rhea Perlman i Will Ferrell. Do kin obraz trafi 21 lipca.

Udostępnij