Conor Maynard i THRDL!FE przedstawiają „Seven Days”

Conor Maynard i THRDL!FE przedstawiają „Seven Days”

Conor Maynard, brytyjski wokalista, autor piosenek i aktor, połączył siły z uznanym DJ-em i producentem, THRDL!FE. Efektem współpracy jest singiel „Seven Days”.

– Dostałem demo piosenki od genialnych Highta, Toma Walkera i Johana Carlssona. Od razu usłyszałem w niej coś wyjątkowego i pomyślałem o Conorze. Wiedziałem, że wspaniale będzie brzmiał w tym utworze. Dopracowałem ten numer pod względem produkcji i skontaktowałem się z nim, a Conor cudownie zaśpiewał.

– wspomina THRDL!FE.

Conor Maynard zyskał rozgłos, publikując na YouTube covery, które przyciągnęły 12,4 miliona subskrybentów. Szybko został popową sensacją z kilkoma piosenkami w top 10 brytyjskich list przebojów, w tym „Can’t Say No”. Debiutancki album Maynarda, „Contrast” z 2012 roku, został znakomicie przyjęty, a wśród gości znaleźli się Pharrell Williams, Rita Ora, Ne-Yo i Invisible Men. W kolejnych latach artysta skupił się na szlifowaniu umiejętności wokalnych i współpracy z elektroniczno-tanecznymi projektami jak Cash Cash („All My Love”) i Hardwell („How You Love Me”).

THRDL!FE , czyli Jake Tench, ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami, jak Alok („Hear Me Tonight”), R3HAB, Olivia Holt („Wrong Move”) oraz remiksy dla takich artystów jak Marshmello, Steve Aoki, Jess Glynne i London Grammar.

Udostępnij