Britney Spears pokazała synów. To już nastolatki.

Britney Spears pokazała synów. To już nastolatki.

Britney Spears ma dwóch synów. Księżniczka Popu opublikowała najnowsze zdjęcie ze swoimi pociechami. Fani nie kryją zdziwienia, ponieważ synowie Britney Spears są nastolatkami. Aż trudno uwierzyć, że mają już 14 i 15 lat.


Britney Spears przeszła naprawdę wiele. Przez załamanie nerwowe, problemy psychicznie, a później ubezwłasnowolnienie piosenkarka straciła prawa do opieki nad dwójką dzieci. Choć od tego momentu minęło już ponad 10 lat, gwiazda nadal nie odzyskała pełni władz rodzicielskich.

Mimo tego Britney Spears utrzymuje bardzo dobry kontakt z dziećmi i często przyznaje, że synowie są dla niej najważniejsi. Księżniczka Popu opublikowała właśnie nowe wspólne zdjęcie z Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem.

Artystka rzadko pokazuje swoje dzieci w mediach społecznościowych. Tym razem piosenkarka zrobiła wyjątek i opublikowała wspólne zdjęcie z synami, które wręcz zszokowało internautów.

Sama piosenkarka nie ukrywa, że jest w szoku, jak czas szybko leci.

 

– Moi chłopcy są już tacy duzi. Wiem, wiem, to trudny moment dla każdej matki, a zwłaszcza matki synów, kiedy widzi, jak szybko dorastają (…) Mam ogromne szczęście, ponieważ moi synowie to prawdziwi gentlemani i dobrzy ludzie”

– napisała szczęśliwa mama.

Udostępnij