Bad Boy Chiller Crew w nowym deszczowym singlu

Bad Boy Chiller Crew w nowym deszczowym singlu

Bad Boy Chiller Crew powraca z zaraźliwym nowym singlem „When It Rains It Pours” pozostając w duchu UK garage. Po zakończeniu największej jak do tej pory trasy koncertowej i wyróżniających się występach na takich scenach jak Glastonbury i Primavera Sound Barcelona, chłopaki z Bradford kontynuują swoją drogę na szczyt.

Najnowszy utwór oddaje hołd garażowym korzeniom zespołu, które można było wyczuć wcześniej w singlu „BMW” (7. miejsce na listach przebojów). Zaraźliwa melodia i niezapomniany refren znalazły się na kilku kluczowych playlistach Spotify (32 miliony streamów na całym świecie!), a nawet w viralowym trendzie na TikToku, czyniąc Bad Boy Chiller Crew liderem narodowego odrodzenia UK garage.

„When It Rains It Pours”, łączy w sobie charakterystyczny liryzm z przymrużeniem oka z niezaprzeczalnym garażowym flow. Każdy wers eksploruje niuanse problemów w związku i burzliwej natury zakochania. Teledysk został wyreżyserowany przez LG Vision. Uwięzieni w pościgu BBCC uciekają przed trzema zakochanymi w nich dziewczynami.

Chłopaki nie wykazują żadnych oznak spowolnienia od czasu wydania ich drugiego albumu „Disrespectful”, 16-utworowego kompendium wypełnionego od początku do końca hitami. Album spotkał się z powszechnym uznaniem, osiągając 2. miejsce na liście Official Album Charts, ustępując tylko Edowi Sheeranowi. „BMW” podbiło również brytyjskie listy przebojów singli, podążając śladami „Don’t You Worry About Me” z 2021 roku. Rozpoczynając rok jako Artyści MTV Push 2022 i mając na koncie dwie nominacje do nagrody NME, chłopaki wyruszyli w swoją największą do tej pory trasę po Wielkiej Brytanii z wyprzedanymi koncertami w całym kraju, łącząc siły z inicjatywą Fan For Foodbanks i przejmując sezon festiwalowy.

Udostępnij