Alan Walker prezentuje długo wyczekiwaną EP-kę!

Alan Walker prezentuje długo wyczekiwaną EP-kę!

Norweski multiplatynowy artysta i producent Alan Walker wydał klubową EP-kę „Walker Racing League”.


Alan Walker, multiplatynowy artysta z Norwegii, wydał klubową Ep-kę „Walker Racin League”. Głównym singlem promującym wydawnictwo jest „Running Out of Roses” z udziałem piosenkarza Jamiego Millera, którego singiel „Here’s Your Perfect” zgromadził właśnie 250 milionów streamów.

 

– Gdy Alan i jego zespół przysłali mi fragment «Running Out of Roses», wiedziałem, że będzie to największy moment w mojej muzycznej karierze! Podziwiam Alana, odkąd byłem dorastającym w Cardiff nastolatkiem. Moje życie całkowicie odmieniło się dzięki jego wierze we mnie i w ten utwór. Jestem dumny, że mogę dołączyć do teamu; nie mogę się doczekać, aż świat doświadczy tego niesamowitego singla!

– opowiada Jamie Miller

 

– Jestem podekscytowany wydawaniem mojej pierwszej EP-ki z udziałem wielu wspaniałych artystów i przyjaciół. «Walker Racing League» to jeden z długo oczekiwanych projektów, ponieważ zawsze bardzo interesowałem się samochodami. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy usłyszą nowy utwór «Running Out of Roses» z niezwykle utalentowanym Jamiem Millerem, którego głos idealnie współgrał z piosenką.

– opowiada Alan Walker

EP-ka zawiera również wcześniejsze światowe hity, takie jak „Space Melody” z udziałem VIZE, „Sweet Dreams” z Imanbekiem oraz najnowszy singiel „Don’t You Hold Me Down” z Georgią Ku.

EP-ka „Walker Racing League” jest następczynią ostatnich utworów Walkera: „Don’t You Hold Me Down” z udziałem Georgii Ku, „Fake a Smile” z salem ilese oraz „Space Melody (Edward Artemyev)” z VIZE i Leony. Inne kolaboracje Walkera to „Time”, remiks jego osobistego idola Hansa Zimmera, oraz „Heading Home” wydany w marcu z norweskim piosenkarzem Rubenem. W 2019 ukazała się seria udanych singli, takich jak „On My Way” z Sabriną Carpenter i Farruko czy „Live Fast” z A$AP-em Rockym, we współpracy z ogromną grą online PUBG, a wszystko to podczas światowej trasy koncertowej „The Aviation Tour”. Od czasu wydania swojego debiutanckiego albumu „Different World” pod koniec 2018, zawierającego hity takie jak „Faded”, „Alone” i „All Falls Down”, Walker dał ponad 600 solo koncertów oraz występów na festiwalach jako headliner. Jest dziewiątym najczęściej obserwowanym artystą na YouTube i dwudziestym najczęściej obserwowanym artystą w Spotify, co podkreśla siłę jego fanów.

Do tej pory Walker ma na swoim koncie ponad 130 milionów obserwujących i 50 miliardów streamów. Wcześniej współpracował z ogromnymi twórcami hitów, takimi jak Ava Max, Noah Cyrus i A$AP Rocky, tworząc remiksy dla światowej sławy artystów, m.in. Coldplay, Kygo, Bruno Mars czy Julia Michaels.

Lista utworów „Walker Racing League”

  1. Jump Start – Alan Walker (Intro)
  2. Running Out of Roses – Alan Walker, Jamie Miller
  3. Don’t You Hold Me Down – Alan Walker, Georgia KU
  4. Sweet Dreams – Alan Walker & Imanbek
  5. Space Melody (Edward Artemyev) – Alan Walker & VIZE
  6. Finish Lines – Alan Walker (Outro)
Udostępnij