Sara James już dzisiaj wystąpi na Eurowizji Junior

Sara James już dzisiaj wystąpi na Eurowizji Junior

Dzisiejszej niedzieli Sara James wystąpi na Eurowizji Junior. My również możemy zagłosować na Polskę. Jak to zrobić?


Sara James w konkursie Eurowizji Junior! Od piątku od 20:00 można oddawać głosy na naszą reprezentantkę, która wystąpi z utworem „Somebody”. Co ważne, my także możemy głosować na Polskę – dowiedz się, jak to zrobić.

Finał tegorocznej Eurowizji Junior odbędzie się już dzisiaj, 19 grudnia, w La Seine Musicale w Paryżu. Reprezentująca Polskę Sara James jest jedną z faworytek w wyścigu po zwycięstwo z piosenką „Somebody”. Autorami utworu są m.in. Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, którzy napisali utwory „Anyone I Want To Be” oraz „Superhero” – to właśnie z tymi singlami Roksana Węgiel i Viki Gabor triumfowały na Eurowizji Junior w 2018 i 2019 roku.

 

– Ten utwór jest bardzo bliski mojemu sercu. Jego przesłanie jest piękne w swojej prostocie – nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy przez panującą sytuację na świecie nasz wzajemny kontakt i relacje zostały mocno ograniczone, pamiętajmy o tym, że zawsze gdzieś jest ktoś, kto poda nam pomocną dłoń, gdy będziemy tego potrzebować. Tak samo jak ja nie jestem sama wiedząc, jakie wsparcie płynie do mnie ze strony mojej rodziny, przyjaciół, fanów. Chciałabym, żeby oni wszyscy wiedzieli, że ja też jestem. Dla nich i dzięki nim mogę spełniać swoje marzenia i jestem za to ogromnie wdzięczna. Razem możemy więcej i nie musimy się już bać.

 podkreśla sama Sara

W przeciwieństwie do „dużej” Eurowizji, Polacy mogą głosować na swojego uczestnika, a Sarę można wesprzeć oddając swój głos w głosowaniu internetowym.

Głosowanie potrwa aż do końca wielkiego finału – 19 grudnia. Oprócz możliwości zagłosowania na swojego ulubieńca, na stronie będzie można również obejrzeć skróty wszystkich występów i dowiedzieć się nieco więcej o każdym z uczestników.

Wszystkie szczegóły oraz możliwość oddania głosu, znajdują się na stronie https://vote.junioreurovision.tv/.

Pierwsze wideo z próby Sary James do występu na Eurowizji Junior bije rekordy popularności – film znalazł się w Top 10 karty na czasie YouTube i znacznie wyprzedził wideo z prób z występami reprezentantów innych krajów.

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na Sarę James!

Udostępnij