Wakacyjny hymn Lewisa Thompsona i Davida Guetty

Wakacyjny hymn Lewisa Thompsona i Davida Guetty

Lewis Thompson i David Guetta połączyli siły w nowym zaraźliwym letnim hymnie „Take Me Back”.

Nowy singiel podkreśla zdolność Lewisa Thomspona i Davida Guetty do tworzenia utworów idealnych zarówno do klubu, jak i do radia, łącząc głębokie brzmienia house z produkcją zabarwioną latami 90. Powstaje w ten sposób zaraźliwy crossoverowy singiel.

„Nostalgia to jedna z najpotężniejszych emocji wśród ludzi, wszyscy rozumieją to nagłe uczucie cofnięcia się w czasie do jakiejś chwili. «Take Me Back» zabiera cię na przejażdżkę, gdzie możesz powspominać i przeżyć przeszłość oraz cieszyć się tym, co jest jeszcze przed nami. Jestem naprawdę dumny, że wydam ten utwór jako moje pierwsze dzieło”.

– mówi o utworze Lewis 

„Take Me Back” to pierwszy singiel Lewisa Thompsona jako samodzielnego artysty od czasu podpisania kontraktu z RCA, ale w żadnym wypadku nie jest to jego pierwszy przebój. Jako połowa duetu DJ-sko-producenckiego Just Kiddin’, Thompson wyrobił sobie miano jednego z najbardziej płodnych i pożądanych producentów w branży. Współpracował z wieloma wielkimi nazwiskami muzyki, m.in. MNEK, Joel Corry, Anne-Marie, Little Mix, Becky Hill, James Hype i Jade Thirwall. Stoi za niektórymi z najlepiej sprzedających się singli w Wielkiej Brytanii. Teraz, z arsenałem własnych poprawiających nastrój taneczno-popowych hymnów, Lewis jest gotowy wyjść z cienia i stać się jednym z największych nazwisk w brytyjskiej muzyce.

Muzyczny pionier David Guetta to międzynarodowa ikona. Swoją dziesiątą nominację do nagrody Grammy w 2021 roku otrzymał  za „Hero”, współpracę z Afrojackiem. Był również nominowany do 3 nagród BRIT Awards, został uznany za najlepszego DJ-a świata w plebiscycie DJ Mag „Top 100” i najlepszego artystę elektronicznego na MTV Europe Music Awards. Jako mistrz wielu gatunków, Guetta rósł w siłę dzięki swojemu undergroundowemu projektowi Future Rave wraz z Mortenem, wydając klimatyczny „Permanence” jako swój pierwszy singiel w 2022 roku. Dodatkowo powrócił do swojego bezkompromisowego aliasu Jack Back w „Feeling”. Świętując 10 lat „Titanium”, współpracy z Sią, Guetta wydał nowe remiksy, w tym oszałamiającą wersję Future Rave. Z ponad 14 miliardami streamów, 50 milionami sprzedanych płyt na całym świecie i dwiema nagrodami Grammy, David Guetta raz po raz udowadnia, dlaczego jest najbardziej cenionym artystą elektronicznym naszego pokolenia.

„Take Me Back” ma szansę stać się stałym punktem na listach przebojów, a rok 2022 zapowiada się na ekscytujący rozdział w karierze Lewisa Thomspona i Davida Guetty.

Udostępnij